Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 07/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Klub sąsiedzki na Lipcach coraz bardziej popularny. Jutro otwarty dla wszystkich turniej ping-ponga

 1 dodane: 14:37, 14/11/19

tagi:

Klub sąsiedzki na Lipcach działa od września, a już w jego progach działo się wiele ciekawych rzeczy dla mieszkańców. Nie inaczej będzie jutro, bo startuje tutaj otwarty dla wszystkich turniej ping-ponga. Już zapisało się ponad 20 osób, wciąż są jeszcze miejsca.

Klub sąsiedzki na Lipcach coraz bardziej popularny. Jutro otwarty dla wszystkich turniej ping-ponga
Klub sąsiedzki na Lipcach coraz bardziej
Fot. Miejsce Aktywnego Mieszkańca

Fotografia 1 z 1

Klub sąsiedzki "Miejsce Aktywnego Mieszkańca" mieści się przy Trakcie św. Wojciecha 264, w budynku Domu Weselnego.

To właśnie tutaj od września tego roku organizowane są różne wydarzenia dla mieszkańców. Był już m.in. mini festyn sąsiedzki, regularnie odbywają się wieczory planszówek, turnieje piłkarzyków, był nawet turniej strzelania z łuku.

Teraz szykuje się kolejne wydarzenie. Jutro (15 listopada) o godzinie 17:30 rozpocznie się turniej ping-ponga. Będą dwie kategorie - jedna dla dzieci, druga dla dorosłych. Wstęp jest bezpłatny, a spróbować swoich sił może każdy.

Już zapisało sie ponad 20 osób. Każdy, kto chciałby wziąć udział w turnieju, powinien się najpierw zapisać. Więcej informacji udziela jeden z organizatorów imprezy, radny dzielnicy "Orunia-Św.Wojciech-Lipce" Jakub Mikołajczyk. Numer telefonu do radnego: 572 214 274.

Jak przystało na turniej, będą także puchary i medale.

W działalność klubu sąsiedzkiego szczególnie mocno zaangażowani są mieszkańcy Lipiec. Jeszcze w tym roku mają się tutaj odbyć zajęcia z szycia na maszynie, a także warsztaty z tworzenia karmników dla ptaków.

Galeria artykułu

Klub sąsiedzki na Lipcach coraz bardziej popularny. Jutro otwarty dla wszystkich turniej ping-ponga

Klub sąsiedzki...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA