Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 25/02/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Noworoczna rekrutacja Świetlicy w Gościnnej Przystani i Klubie Młodych "Wataha"!

 1 dodane: 11:54, 10/01/20Artykuł Czytelnika

tagi:

Świetlica w Gościnnej Przystani zaprasza dzieci w wieku 6-15 lat, a klub Młodych Wataha kieruje swoją ofertę do nieco starszych (od 12 do 18 lat). Bezpłatne zajęcia (m.in. sportowe) w ciągu roku odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Podczas ferii zimowych przewidziane są dodatkowe atrakcje: wyjście do kina, na basen, na kręgle, czy do kawiarni.

Noworoczna rekrutacja Świetlicy w Gościnnej Przystani i Klubie Młodych
Noworoczna rekrutacja Świetlicy w Gościnnej
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 1

Świetlica w Gościnnej Przystani funkcjonuje w budynku przy Gościnnej 14. Organizowane są tutaj zajęcia dla dzieci w wieku 6-15 lat. Klub Młodych Wataha działa w tym samym miejscu, ale zajęcia skierowane są do nieco starszych - mowa o przedziale wiekowym od 12 do 18 lat.

W ramach oferty proponujemy między innymi: zajęcia grupowe oraz indywidualne, zajęcia artystyczne, zajęcia komputerowe, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psem, rozwijanie zainteresowań, zajęcia sportowe, odrabianie prac domowych, a także codzienny posiłek.

Podczas ferii zimowych przewidziane są dodatkowe atrakcje, m.in. wyjście do kina, na basen, do kawiarni, czy na kręgle.

Klub Młodych Wataha ma swoje zajęcia w godz. 15:00-20:00. Program zajęć obejmuje między innymi: korepetycje - odrabianie prac domowych, nadrabianie zaległości szkolnych, majsterki, gotowanie, zajęcia sportowe, planszówki.

Podczas ferii zimowych wychowawcy organizują "Wilcze ferie". W programie między innymi: wyjścia na basen, wyjście do kina, turniej ping-ponga, impreza, wyjście do kawiarni, turniej piłkarzyków i rzutek, wyjście na kręgle kafejka komputerowa.

Kontakt oraz szczegółowe informacje dotyczące zapisów do poszczególnych grup:

Świetlica w Gościnnej Przystani Marta Chylińska m.chylinska@gfis.pl 58 304 99 56

Klub Młodych "Wataha" Karolina Felczak k.felczak@gfis.pl 785-720-837

Galeria artykułu

Noworoczna rekrutacja Świetlicy w Gościnnej Przystani i Klubie Młodych "Wataha"!

Noworoczna...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA