Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 29/05/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Umyślnie kaszlę na produkty spożywcze". Policjanci zapukali do drzwi "żartownisia" z południowego Gdańska

 1 dodane: 09:11, 06/04/20

tagi:

Mężczyzna napisał na portalu społecznościowym, że umyślnie kaszle na produkty spożywcze w związku z panująca pandemia koronawirusa. Nie spodziewał się, że bardzo szybko namierzą go policjanci. Zaskoczony mężczyzna tłumaczył, że był to bezmyślny żart.

"Umyślnie kaszlę na produkty spożywcze".
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

"Żartownisowi" z południowego Gdańska grożą surowe konsekwencje. Za bezprawne wywołanie alarmu grozi kara do 1,5 tys. grzywny, ale także areszt i ograniczenie wolności.

Wpis w mediach społecznościowych, który postawił na nogi gdańską policję, pojawił się w weekend. Męzczyzna został namierzony dzięki pracy wydziału do walki z cyberprzestępczością.

Galeria artykułu

"Umyślnie kaszlę na produkty spożywcze". Policjanci zapukali do drzwi "żartownisia" z południowego Gdańska

"Umyślnie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

31.1.193.*

18:29, 06/04/20

Że też nie macie się czym zajmować.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA