Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 03/06/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zmiany na Trakcie św. Wojciecha. "W związku ze stanem pandemii"

 1 dodane: 17:12, 07/04/20

tagi:

Od dzisiaj na odcinku Traktu św. Wojciecha (w rejonie Biskupiej Górki) wprowadzono nową organizację ruchu. Zamiast trzech pasów, będą dwa. Zmiany widać na grafice, którą zaprezentowali urzędnicy

Zmiany na Trakcie św. Wojciecha.
Zmiany na Trakcie św. Wojciecha. "W związku ze
Fot. DRMG

Fotografia 1 z 1

"W związku ze stanem pandemii i zmniejszeniem natężenia ruchu, we wtorek, 07.04.2020r. o godz. 13:00 nastąpi zmiana w organizacji ruchu na Trakcie św. Wojciecha, gdzie dotychczas obowiązywał układ zmienny 2+1. Zgodnie z nową organizacją ruchu w rejonie Wiaduktu Biskupia Górka przez całą dobę funkcjonował będzie układ 1+1" - czytamy w komunikacie urzędników.

Taka organizacja obowiązywać będzie do odwołania.

Galeria artykułu

Zmiany na Trakcie św. Wojciecha. "W związku ze stanem pandemii"

Zmiany na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA