Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 02/12/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Sprzątanie świata" także na Oruni

 1 dodane: 08:16, 15/09/21

tagi:

17 września (piątek) w kilku punktach Gdańska rozpocznie się akcja "Sprzątanie Świata". Jednym z punktów jest ulica Raduńska, niedaleko tzw. Dirt Park Orunia.

"Sprzątanie świata" także na Oruni
Fot. gdansk.pl Dominik Paszliński

Fotografia 1 z 1

Urzędnicy nazywają akcję: "Sprzątaniem świata". - Do udziału zgłosiło się kilkadziesiąt szkół, ale każdy może pomóc - wystarczy, że pozbiera śmieci w swoim najbliższym otoczeniu - informują przedstawiciele magistratu.

Akcja rozpocznie się 17 września o godzinie 9 i potrwa do godziny 13. W czterech punktach Gdańska zostaną rozstawione tzw. punkty startowe. Każdy chętny na sprzątanie swojej okolicy otrzyma worki i rękawiczki. Przy stanowiskach zostaną ustawione pojemniki pięciu frakcji na zebrane odpady.

Jeden z punktów będzie też na Oruni - na ulicy Raduńskiej, przy Dirt Park Orunia.

Pozostałe: ulica Rakoczego (za Lidlem), Starodworska/Kartuska, Reduta Wyskok/Kurza.

Galeria artykułu

"Sprzątanie świata" także na Oruni

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA