Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 11/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świetlica: dzieciaki w Gościnnej Przystani

 5 dodane: 10:45, 13/09/10

tagi:świetlicadziecigościnna przystańmłodzież

Za sprawą Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej, w Domu Sąsiedzkim "Gościnna Przystań", ruszyła Świetlica Środowiskowa dla dzieci i młodzieży z Oruni

Modelarze
Modelarze
Fot. swietlica

Fotografia 1 z 5

Trzydziestoosobowa grupa młodych Oruniaków i Orunianek powoli z gości przeistacza się w gospodarzy i gospodynie Domu.

Dzieci, pod opieką wychowawców i wolontariuszek, spędzają w Świetlicy czas od godziny 14 do 18. Uczą się bycia w grupie - współpracy i mądrego rozWiązywania konfliktów. W świetlicy każda osoba otrzyma posiłek, pomoc w lekcjach i przestrzeń na rozwijanie pasji. Dla zainteresowanych organizujemy zajęcia: komputerowe, taneczne,  modelarskie... do wyboru, do koloru.

W przerwach od ciężkiej pracy wyruszamy w świat! Na razie na wycieczki po okolicy, czy wyprawy do kina, ale marzą nam się i dalsze podróże.

Warto działać. Dzisiejsi świetliczanie i świetliczanki, jutro będą rządzić światem.

 

Działania świetlicy są możliwe dzieki ze środkom otrzymanym z duńskiej fundacji Velux Foundations , w ramach  projektu "Akademia Kompas" oraz dzięki dotacji ze środków miasta Gdańsk.

Galeria artykułu

Modelarze

Modelarze

Euro 2010

Euro 2010

Nasi ludzie :)

Nasi ludzie :)

Olimpiada Orunia 2010

Olimpiada...

Przy grze

Przy grze

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA