Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 07/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świetlica: dzieciaki i profilaktyka

 1 dodane: 11:19, 01/12/10

tagi:

W "Gościnnej Przystani" pełną parą idą działania profilaktyczne skierowane do dzieci i młodzieży

Świetlica: dzieciaki i profilaktyka
Świetlica: dzieciaki i profilaktyka
Fot. swietlica

Fotografia 1 z 1

Dzięki funduszom uzyskanym ze środków Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gdańsku, grupa młodych Oruniaków i Orunianek  może uczestniczyć w zajęciach rozwijających zainteresowania - warsztatach multimedialnych, zajęciach modelarskich oraz warsztatach profilaktycznych.

Całość działań obejmuje "Sąsiedzki Program Profilaktyczny" realizowany przez wyspecjalizowaną kadrę. przy wsparciu zespołu wolontariackiego.

Działania z dziećmi i młodzieżą w Gościnnej Przystani wspierane są także ze środków otrzymanych z duńskiej fundacji Velux Foundations , w ramach  projektu "Akademia Kompas".

Galeria artykułu

Świetlica: dzieciaki i profilaktyka

Świetlica:...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA