Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 04/12/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świetlica: wyprawa do kina

 1 dodane: 11:24, 16/12/10

tagi:dziecigościnna przystańświetlicamłodzieżdzieci kino

Relacja z wyprawy na Gwiazdkowy Pokaz Charytatywny

Świetlica: wyprawa do kina
Świetlica: wyprawa do kina
Fot. http://www.thehyderabadi.com/arts.html

Fotografia 1 z 1


Zima to dobry czas na kino. We wtorek - 14.12.2010 - dzięki uprzejmości kina Krewetka i sieci Cinema City, grupa dzieci i młodzieży wspieranych przez naszą Fundację miała okazję tego doświadczyć.

Dzieci wzięły udział w uroczystym Gwiazdkowym Pokazie Charytatywnym. Oprócz możliwości wspólnego obejrzenia filmu, cała grupa zaangazowała się w przygotowywanie ozdób i strojenie choinki. Efekt wspólnej pracy - ukończone dzieło można obejrzeć w kinie Krewetka.

Sieci Kin Cinema City i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy, serdecznie dziękujemy.

 

Działania świetlicy są możliwe dzieki ze środkom otrzymanym z duńskiej fundacji Velux Foundations , w ramach  projektu "Akademia Kompas" oraz dzięki dotacji ze środków miasta Gdańsk.

Galeria artykułu

Świetlica: wyprawa do kina

Świetlica:...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA