Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świetlica: po maratonie pisania listów

 1 dodane: 11:28, 15/12/10

tagi:

Relacja z Maratonu

Świetlica: po maratonie pisania listów
Świetlica: po maratonie pisania listów
Fot. swietlica

Fotografia 1 z 1

Zgodnie z zapowiedzami, w niedzielę, 12.12.2010, w Domu Sąsiedzkim "Gościnna Przystań",  odbył się współorganizowany przez młodzież ze Świetlicy Środowiskowej I Oruński Maraton Pisania Listów.

"Wierzę, że można zmienić świat" - to słowa wypowiedziane przez uczestniczkę. Maraton wzbudził wiele emocji. Pośrednio można doświadczyć ich za pośrednictwem relacji na MojejOruni. Zachęcamy do czytania.

Mimo mrozu i śnieżycy wspólnie udało się nam napisać 127 listów. Najmłodszy autor listu miał   lat 7, najstarsza autorka - 88. Pisaliśmy przez 7 godzin. Przy Gościnnej 14. Pojawiliśmy się także w Radio Gdańsk i Dzienniku Bałtyckim.

Listy pojechały już w świat.

Wszystkim obecnym osobom - dziękujemy. Nieobecne - zapraszamy za rok.

 

Działania świetlicy są możliwe dzieki środkom otrzymanym z duńskiej fundacji Velux Foundations, w ramach  projektu "Akademia Kompas" oraz dzięki dotacji ze środków miasta Gdańsk.

Galeria artykułu

Świetlica: po maratonie pisania listów

Świetlica: po...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA