Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 12/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świetlica: Goście ze Szwecji

 1 dodane: 11:36, 17/03/11

tagi:

Międzynarodowe kontakty w świetlicy...

Wolontariusze w Gościnnej Przystani
Wolontariusze w Gościnnej Przystani
Fot. e.sasimowska

Fotografia 1 z 1

W tym tygodniu, naszej Świetlicy zagościli zaprzyjaźnieni wolontariusze ze Szwecji.  Johan Samuelsson i Sanja Gojkovic, w ramach projektu wieńczącego szkołę średnią, zorganizowali akcję charytatywną w Karlskronie.  Zwieńczeniem akcji była wizyta Sanji i Johana w Polsce.

W dniach 15 - 16.03.2011 wolontariusze zawitali w progach Domu Sąsiedzkiego. Ugoszczeni przez dzieci i młodzież ze Świetlicy w Gościnnej Przystani, zapoznali się z pracą w centrum społecznościowym i od podszewki poznali Orunię.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że spotkamy sie znowu, przy okazji wspólnych działań.

 

Działania świetlicy są możliwe dzieki środkom otrzymanym z duńskiej fundacji Velux Foundations, w ramach  projektu "Akademia Kompas" oraz dzięki dotacji ze środków miasta Gdańsk.

Galeria artykułu

Wolontariusze w Gościnnej Przystani

Wolontariusze w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA