Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Świetlica: nasi modelarze prawie na podium

 1 dodane: 11:51, 24/03/11

tagi:zawodymłodzieżdziecigościnna przystańświetlicamodelarze

Relacja z oruńskich zawodów szybowcowych.

Zawodnicy i zawodniczki
Zawodnicy i zawodniczki
Fot. swietlica

Fotografia 1 z 1

W niedzielę, 20 marca 2011, w sali gimnastycznej Technikum Ochrony Środowiska na Oruni odbyły się zawody latających modeli szybowców w kategorii F1N.  Wydarzenie odbyło się dzięki nieocenionemu zaangażowaniu Pana Marka Zalewskiego, prowadzącego wolontaryjnie młodzieżowy zespół modelarski w naszej świetlicy.

Na starcie stanęło 40 zawodników i zawodniczek. Warto wspomnieć, że nasze reprezentantki - Agata Roguziak i Ola Damps - zajęły odpowiednio prestiżowe IV i VIII miejsca wśród juniorów, a lider zespołu p. Marek Zalewski I miejsce w klasyfikacji seniorskiej.

Uczestnikom gratulujemy, a wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom bardzo dziękujemy. Fotorelację z wydarzenia można obejrzeć na stronie Aeroklubu.

 

Działania świetlicy są możliwe dzieki środkom otrzymanym z duńskiej fundacji Velux Foundations, w ramach  projektu "Akademia Kompas" oraz dzięki dotacji ze środków miasta Gdańsk.

 

 

Działania Domu Sąsiedzkiego "Gościnna Przystań" realizowane są dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Galeria artykułu

Zawodnicy i zawodniczki

Zawodnicy i...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA