Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Klub Młodych: zmiany na Oruni i goście z Irlandii Północnej

 1 dodane: 11:56, 10/04/11

tagi:młodzieżgościnna przystańklub młodych

Klub Młodych w Gościnnej Przystani nawiązuje kontakty międzynarodowe

Klub Młodych: zmiany na Oruni i goście z Irlandii Północnej
Klub Młodych: zmiany na Oruni i goście z Irlandii
Fot. e.sasimowska

Fotografia 1 z 1

W ostatnią środę, w Klubie Młodych w "Gościnnej Przystani"  zawitali goście z Irlandii Północnej -  p. Peter McDonalnd i p. Sean Brennan z organizacji Groundwork Northern Ireland. Goście, pracujący na codzień w Belfaście, zajmują się przekształcaniem przestrzeni, tak aby były one bardziej przyjazne mieszkańcom.

Podczas spotkania w Klubie Młodych rozmawialiśmy o różnych pomysłach i możliwościach zmiany przestrzeni wokół Domu Sąsiedzkiego i nie tylko. Towarzyszyła nam p. Justyną Skotarczak autorka pracy badawczej o zagospodarowaniu Oruni. Obejrzeliśmy także analizę sytuacji na Oruni przygotowaną przez dziewczyny z Klubu Młodych.

Pomysł już jest. O dalszych działaniach będziemy jeszcze opowiadać.

 

Działania Klubu Młodych są możliwe dzieki środkom otrzymanym z duńskiej fundacji Velux Foundations, w ramach  projektu "Akademia Kompas".

Działania Domu Sąsiedzkiego "Gościnna Przystań" realizowane są dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Galeria artykułu

Klub Młodych: zmiany na Oruni i goście z Irlandii Północnej

Klub Młodych:...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA