Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 04/06/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Dom Sąsiedzki: Oruński Turniej Gier Komputerowych

 4 dodane: 14:31, 06/06/11

tagi:

W niedzielę 06.06.2011 - przy okazji XIII Festynu Rodzinnego na Oruni - w Gościnnej Przystani Domu Sąsiedzkim odbył się I Oruński Turniej Gier Komputerowych.

Brygada Fifa
Brygada Fifa
Fot. swietlica

Fotografia 1 z 4

Uczestnicy i uczestniczki, korzystając z domosąsiedzkiej sali multimedialnej, rywalizowali w zawodach piłki nożnej oraz wyścigach samochodowych.

Łącznie w zawodach uczestniczyło ponad 30 graczy. Pomysłodawcami i organizatorami wydarzenia są nasi nieocenieni wolontariusze p. Marzena Murawska i p. Robert Puchała.
Działania Domu Sąsiedzkiego "Gościnna Przystań" realizowane są dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Galeria artykułu

Brygada Fifa

Brygada Fifa

Pełna chata domosąsiedzka

Pełna chata...

Plakat

Plakat

Wyścigowcy

Wyścigowcy

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA