Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 13/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zaciskanie pasa w Gdańsku. Cięcia na Oruni?

 1 dodane: 13:29, 28/07/09

tagi:cięciabudżetGdańsk

Szykują się kolejne cięcia w gdańskim budżecie. Jak wpłynie to na kondycję finansową Oruni?

 Zaciskanie pasa w Gdańsku. Cięcia na Oruni?
Zaciskanie pasa w Gdańsku. Cięcia na Oruni?
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Na ten moment urzędnicy nie chcą jeszcze oficjalnie wypowiadać się na temat skali oszczędności i konkretnych inwestycji, które zostaną zawieszone lub ograniczone. Nieoficjalnie, mówi się o cięciach rzędu kilkudziesięciu i więcej milionów złotych. W jaki sposób te budżetowe zawirowania wpłyną na Orunię?

- Jeszcze za wcześnie, aby można było odpowiedzieć, czego dotkną cięcia i w których dzielnicach Gdańska. Obecnie dyrektorzy wydziałów Urzędu Miejskiego szukają oszczędności: gdzie można jeszcze dokonać cięć i redukcji? Być może pod koniec tego tygodnia będziemy znali więcej szczegółów - informuje Dariusz Wołodźko z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Do sprawy wrócimy pod koniec tygodnia.

Galeria artykułu

 Zaciskanie pasa w Gdańsku. Cięcia na Oruni?

Zaciskanie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

13:03, 31/07/09

Tak robią cięcia budżetowe ale sobie jakoś wypłat sobie nie obniżają. Zapewne rozdadzą sobie wysokie premie za to że zaoszczędzą.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA