Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Dzień Edukacji Narodowej na wesoło

 4 dodane: 21:25, 16/10/11

tagi:

Reprezentacje Mistrzów i Uczniów starły sie w żartobliwym pojedynku na spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Gimnazjum Nr 10.

Odpowiadają Mistrzowie
Odpowiadają Mistrzowie
Fot. J.D.

Fotografia 1 z 4

Tegoroczna uroczystość nie miała stereotypowego przebiegu. Przedstawiciele nauczycieli i ucznów rozszyfrowywali kalambury, brawurowo śpiewali z pomocą publiczności przeboje. Salwy śmiechu wzbudziły zadania polegające na dokończeniu wypisów z zeszytów szkolnych i dzienniczków uwag. Bardziej liczyła się dobra zabawa, niż końcowa przewaga punktowa.

Galeria artykułu

Odpowiadają Mistrzowie

Odpowiadają...

Dobre humory dopisywały do końca

Dobre humory...

Konkurencja KALAMBURY dostarczyła najwięcej emocji

Konkurencja...

Odpowiedzi udzielają Uczniowie

Odpowiedzi...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA