Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

„Czas na wiedzę” po raz trzeci na Oruni

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 15:08, 11/08/09

tagi:policjaCzas na wiedzęMOPS

20 sierpnia o godzinie 15:00 rozpocznie się kolejne spotkanie projektu „Czas na wiedzę”. Tym razem dyskusja będzie dotyczyła...oszustów.

„Czas na wiedzę” po raz trzeci na Oruni
„Czas na wiedzę” po raz trzeci na Oruni
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Zaproszeni na spotkanie policjanci z I Komisariatu na Oruni przedstawią popularne metody działań oszustów i opowiedzą jak się zachować, aby nie paść ofiarą tego typu przestępców. W dyskusji wezmą udział także pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Miejscem spotkania będzie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ulicy Nowiny 7.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji - zachęca Justyna Podjaska, koordynator Zespołu Pracy Socjalnej Nr 3, trzeciej filii gdańskiego MOPS-u.

Przewidziany jest również poczęstunek z pizzerii Leone.

To już trzecia odsłona projektu „Czas na wiedzę”. Na pierwszym spotkaniu policjanci tłumaczyli jak zabezpieczać się przed złodziejami. Lipcowa dyskusja dotyczyła bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji.

Galeria artykułu

„Czas na wiedzę” po raz trzeci na Oruni

„Czas na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

 

19:56, 13/08/09

Ciekawe były dotychczasowe spotkania, mam nadzieję że policjanci nie zniechęcą się małą ilością słuchaczy.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA