Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

RE/MAX dla Domów dla Dzieci

 2 dodane: 12:11, 10/08/09

tagi:

W zeszły weekend na sopockim hipodromie podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych odbyła się zbiórka pieniędzy na Domy dla Dzieci Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej.

 RE/MAX dla Domów dla Dzieci
RE/MAX dla Domów dla Dzieci
Fot. p.kluz

Fotografia 1 z 2

Pomoc w zorganizowaniu zbiórki pieniedzy dla dzieci zadeklarowały Biura Nieruchomości z RE/MAX Group w Sopocie i Gdyni.  Główną atrakcją, oprócz rasowych czworonogów, był balon lotniczy sponsorowany przez RE/MAX. Lot balonem miał być nagrodą w loteriii na rzecz Domów dla Dzieci GFIS, niestety, pogoda pokrzyżowała plany organizatorom. Mimo słonecznej aury silny wiatr nie pozwolił na wycieczkę balonem po sopockim niebie, uniemożliwiając tym samym przeprowadzenie loterii. Choć loteria nie odbyła się, zebrano 140 złotych do skarbony GFIS. Przy okazji zbiórki udało sie również przybliżyć odwiedzającym działaloność Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej.

W przyszłym roku ponownie pojawi się balon Grupy RE/MAX i szczytny cel zbiórki pieniędzy. Miejmy nadzieję, że będzie tym razem bezwietrznie.

Galeria artykułu

 RE/MAX dla Domów dla Dzieci

RE/MAX dla...

 RE/MAX dla Domów dla Dzieci

RE/MAX dla...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA