Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Warsztaty z BBoying'u w Dworku Artura

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 15:50, 17/01/12

tagi:hip hoptaniecBreakdanceferie zimowe

Zapraszamy na warsztaty tańca Breakdance (z elementami Poppingu oraz Graffiti). Zaplanowaliśmy trzydniowe spotkanie z tańcem, w trakcie którego będzie można zapoznać się z kulturą Hip Hop, nauczyć podstaw Bboyingu ,a przede wszystkim spędzić część ferii w atmosferze świetnej zabawy.

Warsztaty z BBoying'u w Dworku Artura
Warsztaty z BBoying'u w Dworku Artura
Fot. Krzysztof

Fotografia 1 z 1

Zapraszamy na warsztaty tańca Breakdance (z elementami Poppingu oraz Graffiti). Zaplanowaliśmy trzydniowe spotkanie z tańcem, w trakcie którego będzie można zapoznać się z kulturą Hip Hop, nauczyć podstaw Bboyingu ,a przede wszystkim spędzić część ferii w atmosferze świetnej zabawy. Oprócz nauki tego tańca, przewidujemy spotkanie z gośćmi  zajmującymi się od wielu lat innymi elementami kultury HipHop.

Warsztaty poprowadzą tancerze z wieloletnim stażem na polskiej scenie Breakdance. Poza doświadczeniem tanecznym od kilku lat prowadzą szkółki tańca na terenie całego Trójmiasta we współpracy z Urzędem Miasta Gdańsk oraz organizacjami pozarządowymi.

Zajęcia z bboyingu poprowadzą bboy Rymer oraz bboy Slam:
"Prowadzeniem zajęć oraz warsztatów tanecznych zajmujemy się już od wielu lat, jednak nie tylko o sam taniec tutaj chodzi. Nie możemy po prostu nauczyć kogoś kilku ruchów tanecznych i zostawić go samemu sobie. W tańcu bardzo ważna jest wiedza oraz doświadczenie, które kreują osobowość tancerza. W parze z wiedzą idzie pasja oraz inspiracja, dzięki którym możemy się rozwijać praktycznie w nieskończoność. A na koniec chodzi tutaj przecież o zabawę - o to, aby taniec wzbogacił nasze życie o niesamowite wrażenia i radość. I właśnie to wszystko chcemy przekazać na naszych warsztatach. Nikt nie wróci z nich zawiedziony."

Termin warsztatów: 6, 7, 8 Lutego 2012 w godz. 11.00-15.00

Koszt warsztatów to tylko 70 złotych od osoby.

Zajęcia będą odbywać się w Dworku Artura GAK - przy ulicy Dworcowej 9 w Gdańsku Oruni.

Informacje oraz zapisy:
Rafał Samól-Slam
tel  516063078, gg: 1832088, e-mail: slamek@o2.pl

Krzysiek Rymer
tel  507567798, gg: 4201232, e-mail: ats6@o2.pl

Wkrótce dostępny będzie szczegółowy plan warsztatów.

ZAPRASZAMY!!

Ilość miejsc ograniczona!!

Dworek Artura GAK
ul. Dworcowa 9
tel. 58 306 66 76 wew. 37
e-mail: dworekartura@gak.gda.pl


www.gak.gda.pl

Galeria artykułu

Warsztaty z BBoying'u w Dworku Artura

Warsztaty z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA