Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Osowa: Narciarze na start!

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 2 dodane: 13:20, 15/02/12

tagi:nartyosowabieg narciarski

W najbliższą niedzielę, 19.02.2012, o godz. 12.00 odbędzie się w gdańskiej dzielnicy Osowa IV Bieg Narciarski. Zawody organizowane przez Stowarzyszenie K.S. OLIMPIA Osowa pod Honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska, Pana Bogdana Oleszka.

 Osowa: Narciarze na start!
Osowa: Narciarze na start!
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 2

Bieg odbędzie się na terenach leśnych dzielnicy. Start biegu, jak i metę zaplanowano na parkingu leśnym przy ulicy Juraty. Tam też będzie znajdowało się stanowisko organizatorskie, do którego należy się zgłaszać na godzinę przed rozpoczęciem zawodów. Zakończenie zapisów nastąpi na piętnaście minut przed startem. Podział na ewentualne grupy startujących nastąpi na miejscu w zależności od ilości zgłoszonych osób. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Oprócz samego biegu organizatorzy przewidują zorganizowanie ogniska z pieczeniem kiełbasek, darmowy gorący posiłek wraz z  grzanym winem, gorącą herbatą i kawą. Celem biegu jest popularyzacja bezpiecznego narciarstwa rekreacyjnego i propagowanie aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Warunki uczestnictwa:
•    Uczestnicy biegu startują na własną odpowiedzialność
•    Osoby niepełnoletnie startują na podstawie pisemnej zgody rodziców lub opiekunów
•    Każdy z zawodników musi posiadać swój sprzęt sportowy
Zapraszamy całe rodziny na wspaniałą zabawę!

Galeria artykułu

 Osowa: Narciarze na start!

Osowa:...

 Osowa: Narciarze na start!

Osowa:...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA