Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kolejne wyłączenie prądu na Oruni

 0 dodane: 16:44, 09/07/12

tagi:

Mieszkańcy sporej części Oruni, tej położonej za torami nie mieli dziś przez kilka godzin prądu. Awaria była na tyle poważna, że niektóre ze sklepów musiały zostać zamknięte.

- Prądu nie miał ten fragment Oruni, który jest zasilany ze stacji na Ogranej. Jednak już w kilka godzin po awarii, około 17-ej awaria została usunięta - mówi nam przedstawicielka Energetycznego Pogotowia w Gdańsku.

Kilka sklepów, między innymi największy w tej części dzielnicy market Mercus, musiało zostać zamkniętych. Jak wypowiadają się mieszkańcy, to nie pierwsza tego typu awaria w tym rejonie. - Takie wyłączenia prądu na kilka godzin zdarzają się tutaj przynajmniej raz na kilka tygodni - usłyszeliśmy dzisiaj.

Pracownicy Pogotowia Energetycznego nie znają jeszcze przyczyny ostatniej awarii. Numer do Pogotowia Energetycznego: 991

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.69.115.*

10:05, 14/07/12

"Stacja Ograna" bardzo dobra nazwa :p

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA