Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 14/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Szklarnia z trawką zamknięta

 1 dodane: 16:37, 02/08/12

tagi:narkotykidziałkipomidoryszklarnia

Narkotyki pomiędzy sadzonkami z pomidorami - na takie oto znalezisko natrafili policjanci w jednej ze szklarni na terenie oruńskich działek.

Szklarnia z trawką zamknięta
Szklarnia z trawką zamknięta
Fot. KWP

Fotografia 1 z 1

- Wczoraj rano policjanci zwalczający przestępczość narkotykową weszli na teren ogródków działkowych znajdujących się na Oruni Dolnej, ponieważ ustalili, że na jednym z ogródków prowadzona jest hodowla konopi indyjskich - wypowiadają się w oficjalnym komunikacie gdańscy policjanci.

W szklarni pomiędzy sadzonkami z pomidorami funkcjonariusze funkcjonariusze znaleźli 8 sadzonek, najprawdopodobniej marihuany.W tej sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn. Jeden z nich ma 22 lata, drugi jest o 14 lat starszy. W mieszkaniu tego ostatniego policjanci znaleźli kolejną sadzonkę marihuany, a także susz tej rośliny i grzybki halucynogenne.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Warto wspomnieć, że w Polsce już od ponad 10 lat (a więc od momentu wprowadzenia bardziej restrykcyjnych przepisów odnośnie posiadania narkotyków) trwa dyskusja, czy obecna polityka "zero tolerancji" daje odpowiednie rezultaty w walce z handlarzami narkotyków. 

Jedni twierdzą, że tak i chcą utrzymania dotychczasowych zapisów. Przeciwnicy argumentują, że tak restrykcyjne prawo nie uderza w "grube ryby" narkotykowego biznesu, a ściga tylko jego "płotki". A ponadto jest łatwym sposobem dla policji na podreperowanie ich statystyk.

Galeria artykułu

Szklarnia z trawką zamknięta

Szklarnia z...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (4)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.69.106.*

21:10, 10/08/12

NIE MA ORUNI DOLNEJ !!!!!!!!!!!!!!

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.31.18.*

17:21, 06/08/12

Czy to na działkach na Równej?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

79.188.240.*

10:40, 06/08/12

Tak, znam kilka takich ziółek, jednak wystarczy odrobinę przesadzić - i jeżeli nie zejdziesz to zniszczysz sobie płuca lub wątrobę - zależy jak używasz.

zgloś naruszenie
awatar

r_maki

77.114.251.*

11:03, 04/08/12

Kompletny brak sensu, jest parę roślinek rodzimego pochodzenia które dają podobne efekty. Wystarczy zasięgnąć po wiedzę do zielnika i uprawiać legalnie:-D

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA