Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 03/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Zrozumieć Sierpień: Oruńskie przemiany w obiektywie

 1 dodane: 18:42, 28/08/12

tagi:wystawazdjęciaprzemianySolidarność

50 zdjęć zawiśnie na zewnątrz jednej ze szkół przy ulicy Małomiejskiej. Wernisaż wystawy „Przemiany – sierpień 80’ – sierpień 2012” wystartuje już w najbliższy czwartek (30 sierpnia) o godzinie 18.

Zrozumieć Sierpień: Oruńskie przemiany w obiektywie
Zrozumieć Sierpień: Oruńskie przemiany w
Fot. mat prasowe

Fotografia 1 z 1

- Nasze fotografie obrazują Orunię w różnym świetle. Staraliśmy się pokazać pozytywne strony solidarnościowych przemian, jak również to co nie zostało zmienione od wielu lat, a często pomijane jest milczeniem – mówi Grzegorz Jezierski, gdański fotograf, a także reprezentant Oruńskich Warsztatów Fotograficznych.

To druga wystawa OWF (wcześniej można było zobaczyć ich twórczość podczas Streetwaves).

Wernisaż plenerowy wystawy „„Przemiany – sierpień 80’ – sierpień 2012” odbędzie się w dniu 30 sierpnia (czwartek) o godzinie 18 na ulicy Małomiejskiej 58. Adres ten to teren Gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego. Wystawę można będzie oglądać do 9 września. Wstęp wolny.

Niniejszy artykuł powstał w ramach projektu "Zrozumieć Sierpień na Oruni", który jest współfinansowany przez Europejskie Centrum Solidarności.

Galeria artykułu

Zrozumieć Sierpień: Oruńskie przemiany w obiektywie

Zrozumieć...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA