Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 15/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Festyn dla rodziców w Przedszkolu nr 9

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 11:40, 11/09/09

tagi:kwestapasowanie na PrzedszkolakaPrzedszkole

Dzisiaj (11.09) o godzinie 16:00 rozpocznie się Festyn Integrujący dla rodziców przedszkolaków z Przedszkola nr 9.

Festyn dla rodziców w Przedszkolu nr 9
Festyn dla rodziców w Przedszkolu nr 9
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 1

Festyn będzie połączony z pasowaniem na przedszkolaka. Cała impreza utrzymana będzie w temacie hawajskim, czyli bardzo wakacyjnym. Festyn poprowadzi Grzegorz Gajewski. Na gości czekają ciepłe dania, bigos i leczo. Rodzice z Rady Rodziców upiekli ciasta. Jeśli pogoda się zmieni, to na dzieciaki w ogrodzie będzie czekał dmuchany zamek. W trakcie imprezy odbędzie się kwesta, z której wpływy przeznaczone zostaną na doraźnie potrzeby przedszkola.

Galeria artykułu

Festyn dla rodziców w Przedszkolu nr 9

Festyn dla...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA