Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Policjant czy bandyta?

 2 dodane: 18:26, 06/09/12

tagi:policjantbandytaJeleniogórskaKomisariat

Dzielnicowy z komisariatu na Oruni Górnej brutalnie zaatakował 81-latka i złamał mu rękę – twierdzi rodzina poszkodowanego i inni świadkowie zajścia, które miało miejsce pod koniec sierpnia na ulicy Jeleniogórskiej. Agresywny funkcjonariusz tłumaczył się później, że... staruszek go zignorował.

Pan Bogumił twierdzi, że został zaatakowany przez policjanta
Pan Bogumił twierdzi, że został zaatakowany przez policjanta
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 2

- Krzyczałem do niego, aby mnie puścił. Że miałem operację, że nie dam mu drugiej ręki zakuć w kajdanki, bo muszę chronić niedawno operowane oko. Policjanta to nie obchodziło, zachowywał się jak bandyta. Powtarzał cały czas tylko: „g...no mnie to obchodzi” – mówi mi 81-letni Bogumił Nowowiejski, mieszkaniec ulicy Jeleniogórskiej 26 na gdańskim Ujeścisku.

- Mnie zawołał sąsiad, że biją pana Bogumiła. Wyskoczyłam z domu, zobaczyłam jak policjant klęczy obok mojego męża, jak wykręca mu rękę. Nie mogłam patrzeć na to jak go maltretuje, jak traktuje go jak bandytę – Teresa Nowowiejska, żona pana Bogumiła, nie może powstrzymać łez.

Wszystko zaczęło się nad wyraz banalnie. Rano wokół stawku przy szkole spacerował starszy pan z puszczonym samopas małym pieskiem. Z relacji świadków wynika, że za staruszkiem jechał wolno radiowóz. Policjant miał wołać do mężczyzny, aby zapiął psa na smycz. – Problem w tym, że mój tata nie dosłyszy, jest przygłuchawy – tłumaczy Grażyna Elert, córka 81-latka.  

Radiowóz nagle przyspieszył i wjechał na chodnik tuż przed idącym wolno staruszkiem. – Dopiero wtedy zobaczyłem, że policjant coś ode mnie chce. Zażądał dokumentów. Powiedziałem mu, że nie mam ich przy sobie. Że jak chce może iść ze mną, mieszkam kilkadziesiąt metrów obok – opowiada pan Bogumił.

Dzielnicowy nie chciał się jednak na to zgodzić. Zastąpił 81-latkowi drogę. Złapał go za rękę i założył mu na niej kajdanki. – Chciał wykręcić i drugą ręką, ale ja nie mogłem na to pozwolić. Dwa dni wcześniej miałem operację na zaćmę. Lekarz mnie ostrzegał, że poza domem muszę chronić oko ręką przed wiatrem – zapewnia mnie pan Bogumił.

I pokazuje mi dokument, który dostał od swojego lekarza. W „zaleceniach dla pacjentów po operacji zaćmy” czytamy między innymi: „Należy ograniczać wysiłek fizyczny – nie podnosić ciężkich rzeczy, nie pochylać się, unikać gwałtownych szarpnięć”

Pani Iza, świadek zdarzenia, z którą rozmawiam telefonicznie: - Widziałam jak policjant szarpiąc tego mężczyznę, rzucił nim o ziemię. Zaczęli zbiegać się przechodnie, wśród nich także i dzieci. Dorośli krzyczeli do policjanta, żeby go zostawił, że to przecież starszy człowiek. Że zachowuje się jak bandyta. Wie Pan, co on nam odpowiadał?

Po chwili dodaje.
- Że jest w mundurze, że jest nietykalny. A ten staruszek naruszył jego nietykalność – bulwersuje się pani Iza. W najbliższy poniedziałek ma zeznawać w tej sprawie w prokuraturze. 

Szamotanina trwała dalej. Pan Bogumił nie chciał dać skuć sobie drugiej ręki, policjant nie odpuszczał. - Nie wiedziałem, co się ze mną dzieje. Byłem w szoku. Nie byłem pijany, jedyna agresja z mojej strony to tylko taka wynikająca z bólu. Kiedy krzyczałem, że jest bandytą, że bardzo mnie boli, żeby mnie puścił - wspomina pan Bogumił.

Świadkowie zdarzenia zaczęli dzwonić na...policję. – Jak powiedzieliśmy, że policjant bije człowieka, nie było żadnej reakcji. Dopiero jak ktoś zadzwonił i powiedział, że biją policjanta, bardzo szybko przyjechały dwa radiowozy – opisuje pani Iza.

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, od razu kazali rozkuć mojego tatę. Rozmawiałam z nimi później prywatnie. Mówili mi, że jest im wstyd za zachowanie kolegi, że taka sytuacja hańbi policyjny mundur – opowiada pani Grażyna, której udało się też zamienić kilka słów z nad wyraz agresywnym dzielnicowym.

- Zapytałam go: „jak mogłeś go tak tłuc? Nie widziałeś, że to starszy, schorowany człowiek?” A on mi na to: „Proszę Pani, on popełnił przestępstwo. Szedł z psem bez smyczy. Chciałem go pouczyć, ale on mnie zignorował”. Tacy ludzie pracują w policji? – nie kryje emocji córka pana Bogumiła.

81-latek ma złamaną rękę i jak czytamy z obdukcji także podejrzenie krwiaka na nerce. Sprawa trafiła do prokuratury. – Chcemy, aby ten człowiek nie pracował już w policji. Chcemy również odszkodowania za to, co ten zachowujący się niczym bandyta policjant zrobił naszej rodzinie – nie ukrywa pani Grażyna.

Próbowaliśmy oczywiście dowiedzieć się, jak to zdarzenie opisuje policja. Czy funkcjonariusze widzą całe zajście inaczej? Zadaliśmy rzecznikowi Komendy Miejskiej Policji szereg jeszcze innych pytań. Wśród nich między innymi poruszyliśmy następujące kwestie: „Co dzieje się teraz z opisanym wyżej policjantem?”, „Czy nadal patroluje on gdańskie ulice?”, „Co grozi mu za takie zachowanie?”, „Czy policjant mógł skuć kajdankami ponad 80-letniego mężczyznę, wiedząc, że z racji jego wieku może to narazić zatrzymanego na poważne obrażenia?”, „Jak w takiej sytuacji powinien zachować się policjant?”. I poprosiliśmy rzecznik o komentarz do całej sprawy.

Sierżant sztabowy Emilia Karczewska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przekazał nam tylko lakoniczny komunikat: „W opisanej przez Pana sprawie Komendant Miejski Policji w Gdańsku polecił wszcząć postępowanie wyjaśniające. Dopiero po jego zakończeniu będziemy mogli mówić o ewentualnych dalszych krokach i konsekwencjach. Ponadto sprawę tą, z uwagi na udział w niej policjanta prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie.”

Zadzwoniliśmy do Komisariatu na Oruni Górnej. Pytaliśmy o „sprawę z Jeleniogórskiej” – Mogę tylko powiedzieć, że policjant, o którym mowa do tej pory pełnił wzorową służbę. Świadczą o tym chociażby listy od mieszkańców, którzy dziękują mu za jego interwencję – mówi nam Henryk Jabłoński, zastępca Komendanta I Komisariatu w Gdańsku. – W tej sprawie wszczęto postępowanie w prokuraturze, nie mam już na ten temat nic więcej do powiedzenia – dodaje.

Inny policjant z komisariatu na Platynowej: - Pełnię służbę od wielu lat. I byłem świadkiem przypadków, gdy wewnętrzne śledztwa orzekały winę policjanta. Czarne owce zawsze się znajdą. Sprawa na Jeleniogórskiej? Nie chcę się na ten temat wypowiadać.

Galeria artykułu

Pan Bogumił twierdzi, że został zaatakowany przez policjanta

Pan Bogumił...

Pan Bogumił i jego pies Daisy, od którego zaczęło się całe zajście...

Pan Bogumił i...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (75)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

188.124.172.*

21:58, 17/04/13

Szczęście miał Pan Policjant, że akurat nie wyprowadzałem wówczas swojego psa...

zgloś naruszenie
awatar

gosc

85.221.192.*

21:19, 22/01/13

Oczywiście, że policjant w tej sytuacji ma racje, moi drodzy w praktyce wyglądało to nieco inaczej niż relacjonuje 81 letni Pan Bogumił robiący z siebie ofiarę. Bez wątpienia z racji wieku uważał się za cholera ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

159.205.201.*

23:31, 18/12/12

Do Pana B i do policjanta. Jest miejsce, gdzie nie ma obłudy i kłamstwa. Tam dokąd zmierzamy, wszystko na jaw wyjdzie. Idą Święta. Co Powiecie Temu który przyjdzie ??. Fałsz i obłuda zostaną napiętnowane i ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

95.154.230.*

09:13, 08/10/12

No to jak tam dalsze losy Łamignata w mundurze? Co na to prokuratura i Komendant?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.64.*

08:21, 02/10/12

To ty człowieku czytaj ze zrozumieniem. .Cała afera pt:" biją dziadka" była spowodowana poprzez p.Bogumiła .Uniemożliwił legitymowanie ,obrażał funkcjonariusza publicznego na służbie,był agresywny ;mało? i ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

77.29.85.*

23:57, 01/10/12

W zaparte idziesz, 83.25.69.*, z uporem maniaka, a już po "prztyczku w nos" na obrażonego pozowałeś. Naucz się czytać ze zrozumieniem to nie będziesz przekręcał sensu komentarzy. Docieka się tu, czy policjant ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.69.*

10:05, 01/10/12

Szukasz wykładni prawnej? przejrzyj kodeks karny może znajdziesz tam paragrafy dotyczące postawy twojego ulubionego bohatera (dziadek-supermen)!Zaiste postawa godna naśladowania ,nie ma to jak czynny i słowny ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

213.77.38.*

00:04, 01/10/12

Wszyscy wiedzą jak przebiega egzekwowanie tego dura-prawa (no jakieś takie skojarzenie bynajmniej nie z 'twardością' mam...) i na tym polega problem, który w artykule i komentarzach gra główną rolę. Zaciemnianie ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.72.*

20:13, 30/09/12

Rację ma policja która egzekwuje pRzestrzeganie prawa.Twarde prawo ale prawo;

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.115.*

20:01, 30/09/12

To ja jeszcze tylko proszę o wskazanie konkretnie tego, co ma być tą racją. Bo meritum, zdaje się uciekło i chcę wiedzieć komu gratulować, kiedy już ten czas, faktycznie coś pokaże.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.72.*

17:32, 30/09/12

Powiem tak,komentarz poniżej to "pstryczek w nos" dla takich zapaleńców w dyskusji jak ja .Dziękuję i pozdrawiam; Czas pokaże kto miał rację/

zgloś naruszenie
awatar

gosc

93.174.93.*

17:31, 30/09/12

No bo dyskutować trzeba umieć :) Zaraz zresztą dowiemy się zapewne, że przedstawiona 0 14:47 'nowelizacja prawa' to kolejna próba intelektualnej prowokacji :) No cóż, pogratulować głębi - bynajmniej nie ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.115.*

15:37, 30/09/12

Dowcip mi się przypomniał. Suchar stary, ale okazuje się, że aktualny. Pozwolę sobie go przytoczyć. Siedzą dwa głuche gołębie na dachu. Jeden mówi: - Pocałuj mnie w tyłek. - A ty mnie w tyłek. Taki jest ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.72.*

14:47, 30/09/12

Szanowni obywatele!(szczególnie emeryci) dostajecie od społeczeństwa zielone światło.Wolno wyprowadzać pieski bez smyczy ,kagańca .Wolno zanieczyszczać chodniki ,skwery i piaskownice .Przecież nauczono was ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.76.231.*

14:12, 30/09/12

O, to, to to właśnie :) Policja ma ścigać za pieniądze z naszych podatków WSZYSTKIE próby łamania prawa. Także te wymieniane tu już tyle razy, że nie chce mi się nawet przepisywać. Cieszy również fakt ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.72.*

00:13, 30/09/12

Żeby zrozumieć ironię i pewną prowokację intelektualną trzeba mieć odrobinę tzw;oleju w głowie .A policja ma za moją kasę z podatków ścigać wszystkie próby łamania prawa,od wykroczeń po przestępstwa!Dosyć ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

77.115.226.*

19:03, 29/09/12

No chyba jednak wszyscy czytający ten artykuł oczekują jakiś wyjaśnień. To wynika z treści większości komentarzy - nie licząc tych, które \'zakręcone\' są obsesyjnie wokół tematy \'psiej kupy\'. Oczekuje się tu ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

62.61.54.*

17:03, 28/09/12

Nie opowiedział tylko starszy pan, mówią też inni świadkowie. Policja nie chciała na nic odpowiedzieć.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.71.*

15:13, 28/09/12

Ktoś tu ewidentnie nie oczekuje na żadne wyjaśnienie.Dlaczego?Bo już wszystko jest jasne.Policjant to bandyta! Starszy pan to ofiara !A skąd to wiemy? Jak to skąd ? "poszkodowany" opowiedział.A swoją opowieść ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

66.90.101.*

14:47, 28/09/12

Ktoś tu ewidentnie pisze nie na temat. A pytanie zawarte w tytule artykuły po rozwinięciu brzmi 'czy policjant ma prawo zachowywać się jak bandyta', tzn, dla mających kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem: Czy ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.71.*

10:51, 28/09/12

Poczytaj trochę, porozmawiaj z mądrzejszymi od siebie ,wyjedż czasami z tego "górnego tarasu"..jakim jest Orunia! to być może załapiesz o czym piszę;Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

77.115.164.*

09:48, 28/09/12

co to jest? jakieś smoki, przedtem jeszcze świstaki...? A problem dotyczy policjanta, spacerowicz i psa podobno.... Chyba jednak te zwidy i paranoja tu u niektórych występują....

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.71.*

09:08, 28/09/12

A gdzie w tej bajce jest smok? łapiesz pytanie ,czy masz z tym jakiś problem?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

66.90.101.*

03:05, 28/09/12

Tak sobie siedzę na nocnym dyżurze - spokój jest względny, najwyraźniej żaden policjant nie złamał reki spacerującemu z psem bez smyczy... Albo psy już po prostu śpią... Czytam te komentarze - ciekawe, ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.67.*

20:32, 27/09/12

Człowieku,stuknij się w głowę to może ci mózg zaskoczy!Gdzie ty widzisz moją nienawiść do psów? Piszę negatywnie o ich właścicielach ,brudasach i leniach dzięki którym nie ma gdzie nogi postawić bo wszystkie ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

95.40.77.*

19:36, 27/09/12

Rzeczywiście, jakiś zawzięty ten gość spod 82.25.67.*... Jakby sam był tym dzielnicowym albo jego kolegą po fachu, ale pisze, że nie.... Więc albo łże jak... :) albo taką straszliwą nienawiścią darzy te ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.67.*

16:26, 27/09/12

A świstak zawija głupotę i medialną hucpę na uszy...

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.169.181.*

14:58, 27/09/12

No i poszerzenia horyzontów życzę :))

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.169.181.*

14:57, 27/09/12

Mr 83.25.67.*, grzejesz się za bardzo w tej dyskusji... Szklankę zimnej wody zalecam :)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.67.*

14:27, 27/09/12

Wojna na cytaty? No to na zakończenie; "masz prawo mieć swoje zdanie,a inni mają prawo mieć je w d...e"

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.115.*

14:12, 27/09/12

"Naj­trud­niej nau­czyć się te­go, że na­wet głup­cy mają cza­sami rację". W. Churchill :p

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.67.*

13:49, 27/09/12

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone,wszechświat oraz ludzka głupota.Chociaż nie jestem pewien co do pierwszej".A Einstein. Dodam tylko od siebie ,że ja w tej głupocie ludzkiej znajduję :kłamstwo,brak ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

95.41.95.*

12:15, 27/09/12

No właśnie o zachowanie umiaru chodzi w tym artykule i komentarzach pod nim. Zbyteczna koncentracja środków, uwagi i siły(!)na tym konkretnym wykroczeniu w kontekście uporczywego niedostrzegania innych ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.67.*

11:43, 27/09/12

Ludzie ! trochę umiaru.Co to jest ? Jakiś lokalny Gang Olsena? Trzech na jednego? Nie mam nic wspólnego z policją .Jestem natomiast ogromnym przeciwnikiem swoistego terroru właścicieli psów na wspólnej ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

77.114.35.*

11:26, 27/09/12

@83.25.67.* z godziny 9:41.... 'Nagonka rodziny łamiącego przepisy' - to już trąci paranoją... W dodatku sformułowanie 'Jaka dzielnica ,tacy obrońcy.Brud ,smród i ob...ne chodniki' razi oczy taniochą chamskiego ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.72.241.*

11:06, 27/09/12

Do ,,gościa 89.72.241 10:54 27/09/2012 1. Zatrudnij się jako CIEĆ :). 2. Podaj jakim prawem i na jakiej podstawie raczysz twierdzić gdzie jest miejsce psów? One w odróżnieniu od Ciebie nie atakują bez ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

Yuka29

89.69.115.*

10:57, 27/09/12

Szanowny Panie, Ten artykuł i komentarze nie dotyczą psich nieczystości, tylko reakcji służb na to zjawisko. Policja jest od tego by reagować na wykroczenia i przestępstwa. To bezsporne. Nikt tego nie podważa. ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.72.241.*

10:54, 27/09/12

Czytam i nie wierzę... W sytuacji złego prawa powinno wygrać sumienie... Nadużycie uprawnień i wręcz bezrozumne bestialstwo policjanta na służbie. Sądzę, że będąc świadkiem takiego postępowania postąpił bym ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.67.*

10:33, 27/09/12

Szanowna Yuko,ta czyściutka Jeleniogórska już niedługo pewnie taka nie będzie.Całe stada poważanych ,spokojnych emerytów ze swoimi niewypróżniającymi się pieskami już się o to postara.Miejsce psów jest na ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

Yuka29

89.69.115.*

09:52, 27/09/12

Ojejku, ale przecież Jeleniogórska, to górny taras Gdańska. Czysta zadbana okolica. Panie "oficerze" po co zaraz te nerwy? :p Pan weźmie 3 wdechy i położy nogi wyżej od głowy, bo potem na służbie skatuje pan ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.67.*

09:41, 27/09/12

A ja widzę ,że rodzina łamiącego prawo obywatela prowadzi medialną nagonkę na policjanta który wykonywał swoje ustawowe obowiązki.Każdy obywatel naszego kraju,oprócz Praw Obywatelskich ma również ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.115.*

09:33, 27/09/12

@83.25.77.* Zgoda, że nie znamy sprawy z dwóch stron zajścia. Ale złamana na skutek interwencji ręka jest faktem, nie domniemaniem. Informację o tym, artykuł czerpie nie z wynurzeń bohatera ani świadków, tylko z ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.169.229.*

22:59, 26/09/12

No rzeczywiście grono \'obrońców szlachetnego szeryfa\' to chyba nieprzypadkowi czytelnicy portalu :) Za uszczerbek na zdrowiu i obrażenia spowodowane nadgorliwością policjanta być może należy się odszkodowanie ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.77.*

17:49, 26/09/12

Pewnie niedługo pojawią się następne obdukcje,starszy pan zacznie mieć klopoty ze snem,zaczną go nękać lęki i może jeszcze jąkać się zacznie..żenada co ta forsa z ludzi nie robi!..cyrk.I nie jestem ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.77.*

17:38, 26/09/12

46.169.207.*proszę zwrócić uwagę na fakt,że ten artykuł powstał na podstawie słów tzw:poszkodowanego!i jego rodziny.Nie bez znaczenia jest również fakt ,że rozpoczyna się walka o odszkodowanie .Nie o prawdę ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.115.*

10:22, 26/09/12

Ja nie do końca jestem przekonana, czy ci, którzy bronią policjanta (jak sądzę koledzy z komendy), dość uważnie przeczytali ten artykuł... Cytuję "81-latek ma złamaną rękę i jak czytamy z obdukcji także ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.169.207.*

10:04, 26/09/12

@83.25.86.*: Wyczuwam 'twardogłowego radykała'. Policjant 'przegiął' i za to spotyka go słuszna krytyka. Niestety, prawdopodobnie bez odpowiedzi pozostaną zadawane tu pytania o to, czy z równym 'entuzjazmem' ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.86.*

17:38, 24/09/12

Ustawa nakłada na właścicieli psów określone obowiązki ,i nie ma tu znaczenia wielkość psa !koniec kropka.Starszy pan biorąc pod uwagę jego stan fizyczny(przygłuchy,ślepy na jedno oko,pewnie i schylać się nie ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.76.244.*

15:08, 24/09/12

..i żeby 'nie było'... Nie jestem zwolennikiem prowadzanie psów bez smyczy, bo nie każdy pies się do tego nadaje.... Ale ta sympatyczna z wyglądu psina (sądząc po zdjęciu) naprawdę nie była zagrożeniem ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.76.244.*

15:04, 24/09/12

Szanowna Redakcjo - prosimy o ciąg dalszy, tj. informację czy wobec \"bohaterskiego stróża prawa\" wyciągnięto konsekwencje służbowe ?? Jak słusznie ktoś tu wcześniej napisał, ta zakała policji ewidentnie nie ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.86.*

15:27, 23/09/12

Cóż za górnolotne słowa... \"katuje\".Wiek nie zwalnia nikogo od przestrzegania prawa .A zomo to już dawno historia ,chyba jednak niektórzy zatrzymali się mentalnie w odległych latach,smutna przypadłość!

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.206.41.*

12:40, 23/09/12

Ja proponuję przyznać jakiś resortowy medal dla tego "policjanta", dokonał bowiem czynu niebywałego katując 81 letniego starca. Nie jest to jakiś były zomo-wiec ? Mam nadzieję że więzienie nauczy go szacunku dla ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.78.*

16:50, 17/09/12

Powiedział co wiedział! a może jakiś uraz związany z policją? czyżby problemy z przestrzeganiem prawa?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.206.48.*

16:18, 17/09/12

odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu : z całą pewnością BANDYTA z tego policjanta, z wielu innych zresztą też

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.78.*

11:15, 17/09/12

Co to za szkalujący i tendencyjny tytuł artykułu!Szanowna redakcjo ,wstyd!!!A może w drugą stronę \"poszkodowany czy cwaniaczek\"

zgloś naruszenie
awatar

gosc

81.95.199.*

14:31, 15/09/12

milicjanta powinni zwolnic natychmiast

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.108.*

12:23, 09/09/12

Z właścicielami psów trzeba ostro. Psy srają gdzie popadnie, a brudasy nie sprzątają. Brawo

zgloś naruszenie
awatar

gosc

188.124.174.*

10:16, 08/09/12

Po prostu bardzo łatwo idzie policjantowi napominanie właściciela psa, karanie kobieciny sprzedającej kwiatki pod marketem itp... Jeżeli chodzi natomiast o reakcję na podpitych podrostków konsumujących płyn ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

88.77.151.*

23:27, 07/09/12

Przykre jest ze najczesciej Policjanci potrafia byc tylko gora do ludzi slabych a Ci ktorzy naprawde sa agresywni rozrabiaki chodza najczesciej bezkarnie smiejac sie wladzy w twarz-ale nie mozna teraz kazdego ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

178.56.54.*

22:17, 07/09/12

A MOZE PAN BOGUMIL BRONIL POLSKI PODCZAS WOJNY TO NIE NAPISANO ALE ZE POLICJANT DOSTAWAL LISTY Z PODZIEKOWANIAMI TO OCZYWISCIE SKROMNIE DODANO PFF ZENADA

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.28.231.*

18:13, 07/09/12

http://www.youtube.com/watch?v=vU75qP83YW0

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.134.85.*

16:42, 07/09/12

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu MojaOrunia.pl

awatar

gosc

46.134.85.*

16:36, 07/09/12

Policja chrni nas? A KTO OCHRONI NAS PRZED POLICJA ????????

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.20.62.*

13:26, 07/09/12

Niezależnie od tego jak się zachował starszy pan policjant nie powinien reagować jak bandyta. Właśnie dlatego, że miał do czynienia ze starszym człowiekiem,że sam jest dużo młodszy i sprawniejszy fizycznie, i ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.79.*

12:25, 07/09/12

Ten \"staruszek\" to niezły numer ,znam go ! a słownictwo i nerwowość wybitna,poszkodowany no niech się dziadek nie ośmiesza a jeżeli jest ślepy i głuchy to powinien być pod opieką rodziny a nie się szwendać sam ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

62.61.53.*

11:51, 07/09/12

Nikt nie rzuciłby się na niego z kajdankami za samego psa bez smyczy. Myślę że dziadek też nie jest święty, nieraz widzę w tramwaju; pospolite chamstwo tłumaczone demencją starczą.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

178.36.222.*

11:27, 07/09/12

Nie doczytałeś, że dziadek nie dosłyszy, czy specjalnie to pominąłeś? Zachowujesz się jak dziki komuch, który wszystkich chce uszczęśliwić SIŁOWO. Jak ten policjant/milicjant... Starszy pan powiedział, że można ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

87.204.89.*

09:18, 07/09/12

Zachowanie policjanta naganne ale... Staruszek aby było sprawiedliwie powinien zostać także ukarany mandatem za wyprowadzanie psa bez smyczy! nawet mały piesek może zniszczyć kobiecie pończochy gdy zacznie ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

217.97.128.*

06:59, 07/09/12

Ten mały piesek to chyba się rotwailer nazywa... Ale on bardzo miły jest i lubi dzieci.... Dlatego spaceruje obok szkoły

zgloś naruszenie
awatar

gosc

213.195.159.*

06:16, 07/09/12

już ja widzę jak 81-latek rzuca się na gliniarza na służbie. Ta zakała szkalująca dobre imię Policji powinna być natychmiast usunięta z jej szeregów i pozbawiona wszelkiej władzy. Mam nadzieję, że jego ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.6.184.*

22:58, 06/09/12

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu MojaOrunia.pl

awatar

gosc

89.69.252.*

22:04, 06/09/12

w USA zastrzeliłby dziadka, niech się cieszy, że żyje. Brawo za konsekwencję.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.69.115.*

21:54, 06/09/12

Wyrwać chwasta, z szeregów policji. Ponieść to może konia w polu, a nie człowieka w stosunku do jakiegoś dziadka.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

79.184.84.*

21:32, 06/09/12

Ten policjant z pewnością zachował się źle, ale większość policjantów to dobrzy i wspaniali ludzie, którzy chcą uczynić świat lepszy. Czarne owce są wszędzie.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

46.113.20.*

21:19, 06/09/12

Pała dał się ponieść ale nie wszyscy z nich są tacy. Mam nadzieję że dostanie dobrą karę

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA