Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 06/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Orunia "bez sieci"

 1 dodane: 15:15, 06/09/12

tagi:

Dzisiaj rano wielu mieszkanców Oruni, tak jak i innych dzielnic w Gdańsku było pozbawionych Internetu. Powód? „Poszukiwacze” złomu na Suchaninie.

Orunia
Orunia "bez sieci"
Fot. zuma.net.pl

Fotografia 1 z 1

- Doszło do dewastacji światłowodu. Osoby, które najwyraźniej szukały miedzianych kabli, zdewastowały jedną z naszych studzienek. W efekcie niektórym z gdańskich dzielnic nie mogliśmy dostarczyć Internetu – mówi Dagmara Krzesinska, młodszy kierownik., ds. Projektow CSR i Komunikacji w firmie UPC.

Jedną z tych dzielnic była Orunia. Tutaj Internet pojawił się około godziny 16. Wciąż jednak mieszkańcy innych dzielnic, którzy korzystają z łączy UPC, nie mają Internetu. – Do końca dzisiejszego dnia awaria powinna zostać już całkowicie usunięta – zapewnia Krzesińska.

Według pracowników UPC, w Trójmiejście dawno nie było takiej sytuacji, jak dzisiejsza. – Złodzieje szukają miedzi, szukają kabli, przy okazji niszczą zdecydowanie więcej. Można jednak powiedzieć, że Państwa rejon jest pod tym względem w miarę spokojny – wypowiada się Krzesińska.

Jak udało nam się dowiedzieć, dewastacja miała miejsce na Suchaninie. Rano pojawiła się tam wezwana przez operatora policja. Funkcjonariusze zabezpieczali miejsce przestępstwa.

Galeria artykułu

Orunia "bez sieci"

Orunia...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.69.92.*

21:32, 10/09/12

Mam internet w pakiecie z UPC i caly czas muli albo znika...co za roznica...to zlodzieje i to zlodzieje...

zgloś naruszenie
awatar

gosc

37.31.101.*

20:33, 10/09/12

Poucinać łapy i skończą się te kradzieże!

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA