Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 03/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Klasyczne perełki w kościele

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 4 dodane: 15:43, 11/09/09

tagi:kościół Św. Pioopera

12 września w sobotę o godzinie 19:00 w kościele przy parafii Ojca Pio na ulicy Przemyskiej rozpocznie się koncert „Perły muzyki klasycznej”. W imprezie wezmą udział artyści związani z Operą Bałtycką i gdańską Akademią Muzyczną.

Klasyczne perełki w kościele
Klasyczne perełki w kościele
Fot. materiały prasowe

Fotografia 1 z 4

Pomysłodawczynią i głównym organizatorem przedsięwzięcia jest mieszkanka Oruni, solistka i mezzosopranistka Monika Fedyk-Klimaszewska.
- Na koncercie będzie można usłyszeć najpiękniejsze arie oraz duety z oper, operetek i musicali. Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników muzyki na najwyższym poziomie – mówi artystka.
Artyści wykonają m.in. utwory z opery Carmen, Georga Bizeta i oper Wolfganga Mozzarta, a także operetek „Hrabina Maritza” i „Księżniczka Czardasza” oraz musicali „Upiór w Operze”, „Skrzypek na Dachu” i „West Side Story”.

Wystąpią:
Monika Fedyk Klimaszewska – mezzosopran
Liliana Górska – mezzosopran
Grzegorz Piotr Kołodziej – baryton
Marta Nanowska – skrzypce
Andrzej Nanowski – fortepian

Koncert odbędzie się w ramach obchodów 20-lecia istnienia Spółdzielni Mieszkaniowej „Szadółki”. Przed występem artystów, w kościele przy parafii Ojca Pio o godzinie 18:00 rozpocznie się uroczysta msza święta w intencji mieszkańców pobliskiego osiedla.

Galeria artykułu

Klasyczne perełki w kościele

Klasyczne...

Klasyczne perełki w kościele

Klasyczne...

Klasyczne perełki w kościele

Klasyczne...

Klasyczne perełki w kościele

Klasyczne...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA