Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 02/03/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Artykuł Czytelnika: Nie wiesz jak wypełnić wniosek, rozliczyć PIT?

 1 dodane: 12:32, 04/12/12

tagi:

Przyjdź i bezpłatnie poradź się specjalisty. Dzisiaj (04.12) przyjmuje prawnik. Gościnna Przystań (ul. Gościnna 14) od 17.00 - 18.00.

Artykuł Czytelnika: Nie wiesz jak wypełnić wniosek, rozliczyć PIT?
Artykuł Czytelnika: Nie wiesz jak wypełnić
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Na co dzień nas to nie dotyczy. Jednak gdy przyjdzie pismo z sądu, ZUS-u, Urzędu Skarbowego lub Urzędu Miasta często nie wiemy "co z tym zrobić". W głowie pojawia się mnóstwo pytań i wątpliwości, a nie zawsze możemy poradzić się przyjaciela lub zapłacić za poradę specjaliście. Nie każdy swobodnie porusza się po zawiłościach biurokracji.

Jeśli spotkał Cię taki problem odwiedź Wtorkową Poradnię w Gościnnej Przystani - Domu Sąsiedzkim (ul. Gościnna 14 - dawne Oratorium) w godzinach 17-18. Tu w pierwszy wtorek miesiąca spotkasz prawniczkę, a w drugi wtorek miesiąca księgową. Porady są bezpłatne (nie są udzielane przedsiębiorcom), a eksperci działają jako wolontariusze. W czasie porad możesz zdobyć pomoc między innymi w zakresie: rozliczania PIT-ów rocznych, wniosków do ZUS, wniosków do Urzędu Skarbowego,rejestracji działalności gospodarczej, wniosków o dotacje z Urzędu Pracy, wniosków
osób niepełnosprawnych, pisania podań, pisania wniosków (np. do sądu).

Zapraszamy prawników, księgowych i innych ekspertów do współpracy wolontariackiej i dzielenia się swoimi umiejętnościami w społeczności Oruni.


Realizacja zadania Dom Sąsiedzki „Gościnna Przystań” jest współfinansowana przez Urząd Miejski w Gdańsku

Galeria artykułu

Artykuł Czytelnika: Nie wiesz jak wypełnić wniosek, rozliczyć PIT?

Artykuł...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

79.186.179.*

16:22, 16/05/13

Znam dobry program do rozliczania PIT-ów - pitax. Dobry i sprawdzony i rzetelny. Polecam :-)

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.74.92.*

23:49, 08/12/12

Polecam -> sprawdzone miejsce i blisko poczty by wysłać PIT :)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA