Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 09/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Seniorzy zaczynają „sezon”

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 4 dodane: 13:00, 17/09/09

tagi:Klub SenioraSM "Południe"

Klub Seniora, skupiony przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Południe”, zbiera się ponownie po wakacyjnej przerwie. Jego członkowie spotkają się 22 września o godzinie 17:00.

Seniorzy zaczynają „sezon”
Seniorzy zaczynają „sezon”
Fot. SM "Południe"

Fotografia 1 z 4

W Klubie są jeszcze miejsca dla nowych osób. Aby móc się zapisać, trzeba spełniać dwa warunki: mieć odpowiedni, seniorski wiek i być mieszkającym na osiedlu członkiem SM „Południe”.
- Jest to bardzo prężnie działający klub. Nasza Spółdzielnia finansuje jego działalność. Środki przeznaczane są na organizację wielu imprez, zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjścia do kina i teatru  – opowiada Franciszek Wantuch, odpowiedzialny za sprawy kulturalne w SM „Południe”.
Klub Seniora organizuje też spotkania integracyjne z okazji Wigilii, Dnia Kobiet, Andrzejek. Na jednej z takich imprez pojawił się prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Z emerytami spotkał się również przewodniczący Rady Miasta, Bogdan Oleszek i historyk Andrzej Januszajtis.
- Zapraszam serdecznie na spotkanie wszystkich emerytów z naszego osiedla. Będzie można nas poznać i porozmawiać w miłej atmosferze, przy kawie i ciasteczku – mówi Stefan Adrych, prezes Klubu Seniora, działającego przy SM „Południe”.
Za pracę Klubu Seniora odpowiada Rada Klubu. W skład Rady – oprócz prezesa – wchodzą także: Ewa Gładka, Anna Dąbrowska, Krystyna Zamojska i Barbara Wiśniewska.

Galeria artykułu

Seniorzy zaczynają „sezon”

Seniorzy...

Seniorzy zaczynają „sezon”

Seniorzy...

Seniorzy zaczynają „sezon”

Seniorzy...

Seniorzy zaczynają „sezon”

Seniorzy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.64.76.*

12:17, 28/04/20

sm orunia górna gdańsk południe . praca w tej spółdzielni to jakiś koszmar panuje tam mobbing . pracownik uczciwie pracujący jest zwalniany bez powodu . a osoby spożywające alkohol w pracy są tolerowane przez ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA