Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

O odchudzaniu w Gościnnej Przystani

 1 dodane: 11:32, 25/02/13

tagi:

Profesjonalny trener będzie radził wszystkim chętnym mieszkańcom Oruni jak walczyć z nadwagą. Spotkanie rozpocznie się już jutro o godzinie 18 w Gościnnej Przystani.

O odchudzaniu w Gościnnej Przystani
O odchudzaniu w Gościnnej Przystani
Fot. blog.milkoshake.pl

Fotografia 1 z 1

- Serdecznie zapraszam na prelekcję na temat zdrowego odżywiania. Dla uczestników przygotuję darmową analizę składu ciała - mówi Aleksandra Nawojczyk, trener Wellness.

Taka analiza, jak mówi Nawojczyk, obejmuje między innymi badanie zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, pomiar tkanki mięśniowej i kostnej i ustalenie wieku metabolicznego.

Na spotkanie przyjść może każdy. Rozpocznie się ono już jutro (wtorek) o godzinie 18 w Gościnnej Przystani, czyli w Domu Sąsiedzkim położony przy Gościnnej 14.

Organizatorzy przypominają, że chętne osoby muszą się wcześniej zapisać. Proszą o informacje pod numerem telefonu: 505 450 660.

Galeria artykułu

O odchudzaniu w Gościnnej Przystani

O odchudzaniu w...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA