Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 10/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wypadek ciężarówki nieopodal Węzła Lipce

 1 dodane: 06:07, 21/06/13

tagi:

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na Obwodnicy Południowej, nieopodal Węzła Lipce. Ciężarówka uderzyła w barierki, przewróciła się na jezdnię i blokowała dwa pasy ruchu. Nadal nie funkcjonuje tutaj pas w stronę Elbląga.

Wypadek ciężarówki nieopodal Węzła Lipce
Wypadek ciężarówki nieopodal Węzła Lipce
Fot. Aleksandra Golonka

Fotografia 1 z 1

O zdarzeniu naszą redakcję poinformował pan Mateusz, nasz czytelnik. Pani Aleksandra, inna użytkowniczka portalu zrobiła zdjęcie miejsca wypadku.

Całe zdarzenie miało miejsce wczoraj (20.6) około godziny 16, na Obwodnicy Połuniowej, nieopodal zjazdu na Trakt św. Wojciecha. Ciężarówka wjechała w barierki, przewróciła się, zatarasowała dwa pasy. Chwilę później zaczęła się palić. Skierowano tam specjalny dźwig, który miał pomóc podnieść uszkodzony samochód. Kierowca ciężarówki nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak potwierdzają dzisaj ( godzina 8:30) w rozmowie z nami policjanci, na Obwodnicy Południowej pas w kierunku Elbląga (odcinek przy Węźle Lipce) nadal jest zablokowany dla ruchu. Strażacy wciąż usuwają stamtąd fragmenty ciężarówki.

Jaka była przyczyna wypadku? - Na ten moment jest jeszcze za wcześnie, aby jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Sprawdzamy wszystkie hipotezy - odpowiadają policjanci. - Kierowca był trzeźwy - dodaje rzecznik.

Galeria artykułu

Wypadek ciężarówki nieopodal Węzła Lipce

Wypadek...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA