Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 30/05/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Na Trakcie kładą nawierzchnię

 1 dodane: 15:45, 29/08/13

tagi:

Postępuje remont Traktu św. Wojciecha na odcinku od Ukośnej do Gościnnej. Jeszcze przez kilka dni kierowcy mogą spodziewać się tutaj utrudnień.

Na Trakcie kładą nawierzchnię
Na Trakcie kładą nawierzchnię
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

O wartym nieco ponad 3 miliony złotych remoncie pisaliśmy tutaj. Prace mają potrwać do połowy października. Obecnie na odcinku od Ukośnej w kierunku Gdańska układana jest nawierzchnia asfaltowa. Roboty potrwają do 8 września.

- Prace budowlane prowadzone są w godzinach nocnych, od 20 do 6 rano - tłumaczy Maria Jaźwińska, pełniąca obowiązki rzecznik gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

- Zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu wyłączenia będą połówkowe z wprowadzeniem ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie.Prowadzenie prac w porze nocnej konieczne jest ze względu na wyeliminowanie niebezpieczeństwa wynikającego z dużego natężenia ruchu oraz w celu zniwelowania utrudnień w ruchu drogowym - dodaje rzecznik.

Galeria artykułu

Na Trakcie kładą nawierzchnię

Na Trakcie...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (2)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

193.200.51.*

06:53, 31/08/13

Jechałem wczoraj i nie widziałem nawet paseczka nowego asfaltu :(

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.209.*

20:02, 30/08/13

No i bardzo dobrze.Długo czekaliśmy na nową nawierzchnie,jeszcze tylko po zakończeniu prac wprowadzić zakaz >6t.P.S.panowie robotnicy trochę przesadzili z krawężnikiem przy przystanku na wysokości budynku 169 ...wiecej

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA