Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 09/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Remont Raduńskiej: metry dzielimy przez...2 lata

 1 dodane: 17:16, 30/09/13

tagi:

Zła wiadomość dla oruniaków: planowany na ten rok remont odcinka ulicy Raduńskiej został odsunięty w czasie.

Remont Raduńskiej: metry dzielimy przez...2 lata
Remont Raduńskiej: metry dzielimy przez...2 lata
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Remont ulicy Raduńskiej postępuje na raty. Trzy lata poprawiono odcinek od ulicy Małomiejskiej do Piaskowej. Wtedy na około 300 metrach położono nową nawierzchnię, chodniki, wymieniono krawężniki. Mimo obietnic urzędników, w 2011 nie udało się wyremontować kolejnego fragmentu Raduńskiej. Stało się to dopiero rok później – robotnicy pracowali na odcinku od Piaskowej do Diamentowej.

Według zapewnień przedstawicieli gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni, w czerwcu 2013 roku miał ruszyć kolejny remont Raduńskiej, na odcinku od Diamentowej do Rubinowej. Na obietnicach się jednak skończyło.

- Z informacji przekazanych mi przez dział utrzymania dróg wynika, iż remont musiał zostać odsunięty w czasie. Jeśli pozwolą na to nasze finanse  przed zimą, zapowiadane prace powinny zostać przeprowadzone na wiosnę – mówi nam Katarzyna Kaczmarek, rzecznik ZdiZ.

Tempo kilkaset metrów na 2 lata zostaje więc utrzymane. A może w 2014, roku wyborczym uda się remont Raduńskiej przyspieszyć?

Galeria artykułu

Remont Raduńskiej: metry dzielimy przez...2 lata

Remont...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

88.128.80.*

12:19, 01/10/13

A może wygodniej było przełożyć remont na rok wyborów ? Nie zdziwie się jeśli na wybory można będzie dojechać ul. Raduńską po nowej nawierzchni ! Słuszną linię ma nasza władza.

zgloś naruszenie
awatar

gosc

83.25.77.*

10:00, 01/10/13

zgadzam się z opinią ale swoją drogą to jest śmieszne że ulic która ma ok 1 km bedzie robiona jeszcze może przez 2 lata. chore

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.31.*

20:15, 30/09/13

Może to i dobrze że remont został przesunięty. Ciężki sprzęt jeździ przy budowie Kanału, pewnie zniszczyłby nową nawierzchnie.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA