Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 15/06/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Warsztaty ruchowe w Dworku Artura. Wstęp wolny.

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 17:16, 21/11/13Artykuł Czytelnika

tagi:warsztatyruchowetaniectaneczneruchDworekArturaGAKrytmrytmika

Niedługo dowiemy się „Co w ciele piszczy”. Zachęcamy wszystkich kochających taniec, ruch i rytm do wzięcia udziału w jednodniowych warsztatach w Dworku Artura GAK 30 listopada o godz. 15.00. Wstęp wolny

Warsztaty ruchowe w Dworku Artura. Wstęp wolny.
Warsztaty ruchowe w Dworku Artura. Wstęp wolny.
Fot. Dworek Artura GAK

Fotografia 1 z 1

Warsztaty „Co w ciele piszczy” będą spotkaniem dla wszystkich zainteresowanych rozwojem własnego potencjału ruchowego, skoncentrowane na poszukiwaniu właściwego dla każdego z nas ruchu, bazujące na różnych elementach - od improwizacji tanecznej po elementy tańca terapeutycznego. Wszystko po to, aby zwiększyć świadomość ciała, nauczyć się pracy z innymi i ponad wszystko dowiedzieć się jak czerpać radość z tańca.

Pierwsza część warsztatów skupi się na poszukiwaniu inspiracji we własnym ciele oraz zdobywaniu nowych doświadczeń ruchowych. W drugiej części zajęć skupimy się na poznawaniu możliwości oraz ograniczeń w kontakcie z innymi.

Warsztaty prowadzi Agata Gregorkiewicz - filolog języka francuskiego, absolwentka Université de Paris VII kierunku Sztuki choreograficzne; studiów pierwszego stopnia Zapisu ruchu metodą Benesh'a na Conservatoire de Paris. Uczestniczka podyplomowego kursu tańca terapeutycznego przy Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii w Poznaniu.

Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 15:00 w Dworku Artura GAK; zajęcia trwają do godziny 18:00. Wstęp wolny.

Galeria artykułu

Warsztaty ruchowe w Dworku Artura. Wstęp wolny.

Warsztaty...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA