Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Tajemnicza" budowla Zatoki

 4 dodane: 18:19, 10/12/13

tagi:

Na skrzyżowaniu Gościnnej i Traktu św. Wojciecha buduje się właśnie czteropiętrowy biurowiec i niewielka galeria. Inwestor, firma Zatoka nie chce jednak odpowiadać na żadne, związane z tą inwestycją pytania.

"Tajemnicza" budowla Zatoki
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 4

Biura, niewielka galeria handlowa, parking – tak w przyszłości ma wyglądać zabudowywany obecnie fragment Traktu św. Wojciecha, tuż obok ulicy Gościnnej. Problem w tym, że informacje te są nieoficjalne. Inwestor, firma Zatoka z trudnych do zrozumienia dla klientów powodów nie chce powiedzieć nic więcej. Nie chce także przedstawić gotowej już wizualizacji swojej inwestycji.

- Na obecną chwilę nie ma zgody na przekazywanie informacji odnośnie naszej inwestycji. Skontaktuję się z Panem jeżeli decyzja zostanie zmieniona – mówi nam Kamila Konderak, reprezentantka firmy Zatoka.

No cóż, ci bardziej ciekawscy oruniacy muszą jeszcze poczekać. Nie wiadomo nawet, kiedy inwestycja się zakończy.

Dobra wiadomość to taka, że ten fragment Oruni nie leży już odłogiem. Przypomnijmy, o swoich planach odnośnie tego miejsca, Zatoka mówiła już kilka lat temu. Niestety, na obietnicach się wówczas skończyło. Dopiero w ostatnich miesiącach inwestycja wystartowała.

Jest jednak szansa, że już niedługo Zatoka coś jednak o swojej inwestycji opowie. Jak się dowiedzieliśmy, w następnych miesiącach trwać będzie dyskusja na temat zagospodarowania terenu okolic ulic Junackiej/Związkowej. Jej organizatorzy chcą poprosić przedstawicieli Zatoki (opisywana inwestycja leży w pobliżu), aby również włączyli się w taką rozmowę.

„Tajemnicza” budowa Zatoki to nie jedyna większa inwestycja w tej okolicy. Przy ulicy Gościnnej firma Hemont na nowo zagospodarowała budynek dawnej przychodni kolejowej – powstał tu elegancki, piętrowy biurowiec.

Galeria artykułu

"Tajemnicza" budowla Zatoki

...

"Tajemnicza" budowla Zatoki

...

"Tajemnicza" budowla Zatoki

...

"Tajemnicza" budowla Zatoki

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (3)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.65.*

22:30, 15/12/13

Tak bankomat przede wszystkim!!!!

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.188.*

16:40, 14/12/13

Popieram poprzednika. Jak PKO wyniosło się na Wawelską to" bryndza" z swobodnym wyciąganie pieniędzy.Budowa na terenach byłej Zatoki przypomina dziób statku. Fajnie, że się buduje to poprawia wygląd dzielnicy. ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.65.*

21:47, 13/12/13

"Oby był BANKOMAT" ;)

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA