Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 07/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Trwa remont na Modrej

 1 dodane: 12:40, 31/01/14

tagi:

Remont na ulicy Modrej: utrudnienia dla wszystkich kierowców, przejeżdżających przez Olszynkę potrwają dwa dni.

Trwa remont na Modrej
Trwa remont na Modrej
Fot. Internet

Fotografia 1 z 1

Od dzisiaj ruszają prace, związane z remontem przepustem w pasie drogowym ulicy Modrej na wysokości skrzyżowania z ulicą Łanową.

- W związku z tym, całkowicie zamknięty będzie fragment ul. Modrej (na wysokości remontowanego przepustu). Wyznaczono objazd ulicami: Gęsia i Modra – mówi Katarzyna Kaczmarek, z gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.

- Zabiegaliśmy o ten remont, dzięki temu poprawi się droga dojazdowa dla tutejszych autobusów – mówi nam Jadwiga Kubik, szefowa Rady Osiedla z Olszynki.

- Jeżeli ten remont zostanie przeprowadzony po naszej myśli, będziemy zabiegać też o nieco inny rozkład naszych autobusów. Póki co niektórzy mieszkańcy Olszynki muszą na najbliższy przystanek iść prawie 2 kilometry – dodaje.

Galeria artykułu

Trwa remont na Modrej

Trwa remont na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA