Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 06/06/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Średniowiecze na Ujeścisku

 0 dodane: 18:09, 13/02/14

tagi:

W najbliższą sobotę na Ujeścisko zawitają... średniowieczni wojownicy. Zmierzą się w turnieju rycerskim i zawodach łuczniczych

Ta wyjątkowa impreza zorganizowana zostanie przez jednego z mieszkańców dzielnicy, który jest historykiem z zawodu. To już drugie tego typu wydarzenie na Ujeścisku. W zeszłym roku w okolicy ulicy Przemyskiej zebrało się kilkudziesięciu członków grup rekonstrukcyjnych, przebranych w oryginalne stroje z czasów wczesnego średniowiecza.

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA