Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 10/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

"Zrozumieć Sierpień" w rękach mieszkańców

 2 dodane: 07:43, 26/02/14

tagi:

Tak jak w zeszłych latach, tak i w tym roku Europejskie Centrum Solidarności szuka gdańszczan z pomysłami. Najlepsze inicjatywy będą miały szansę na realizację w ramach projektu "Zrozumieć Sierpień".

"Zrozumieć Sierpień" w rękach mieszkańców
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 2

-Jeżeli masz pomysł na ciekawą, dotąd nierealizowaną w Twojej dzielnicy inicjatywę społeczno-kulturalną, która angażuje i integruje lokalną społeczność, podkreśla wartość współdziałania, realizuje ideę solidarności w różnych wymiarach życia codziennego i czerpie inspiracje z doświadczenia wspólnoty z czasów Sierpnia 1980 roku, to właśnie kogoś takiego szukamy - mówią przedstawiciele Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Jak w praktyce mogą wyglądać takie pomysły? Warto zapoznać się z akcją "Zrozumieć Sierpień", która miała miejsce rok temu w Gdańsku. Realizacja tegorocznych projektów będzie realizowana od 14 do 31 sierpnia.

- Do piątku (28 lutego) czekamy na zgłoszenia od mieszkanek i mieszkańców Gdańska: grup nieformalnych, organizacji pozarządowych, rad osiedli. Pomysły zostaną włączone do realizowanego corocznie przez ECS projektu „Zrozumieć Sierpień”. Jako organizatorzy projektu „Zrozumieć Sierpień” zapewniamy wsparcie merytoryczne, logistyczne, promocyjne i finansowe. Nie wszystkie zgłoszone projekty będą mogły zostać zrealizowane. Do projektu „Zrozumieć sierpień” zaprosimy wybrane inicjatywy, a ich pomysłodawców poinformujemy do końca marca 2014 - informują reprezentanci instytucji.

Każdy kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat projektu "Zrozumieć Sierpień", powinien skontaktować się z Iwoną Katarzyńską-Czaplewską: tel. 58 768 23 44, e-mail: i.katarzynska@ecs.gda.pl.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony: http://ecs.gda.pl/Zrozumiec_Sierpien_2014

Galeria artykułu

"Zrozumieć Sierpień" w rękach mieszkańców

"Zrozumieć...

"Zrozumieć Sierpień" w rękach mieszkańców

"Zrozumieć...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA