Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Czwartek, 09/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

„Czas na wiedzę”: Przemoc w rodzinie

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 11:08, 14/10/09

tagi:

15 października o godzinie 15:00 w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ulicy Nowiny 7 rozpocznie się kolejne spotkanie z cyklu „Czas na wiedzę”. Wstęp wolny.

„Czas na wiedzę”: Przemoc w rodzinie
„Czas na wiedzę”: Przemoc w rodzinie
Fot. materiały policyjne

Fotografia 1 z 1

Tematem spotkania będzie „Przemoc w rodzinie – definicja i akty prawne”. W dyskusji wezmą udział policjanci z I Komisariatu na Oruni, a także pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Będzie to piąta odsłona projektu „Czas na wiedzę”. Na wcześniejszych spotkaniach rozmawiano m.in. na temat: metod zabezpieczania się przed złodziejami i oszustami, bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji i sposobów uchronienia najmłodszych przed alkoholem i narkotykami.

Galeria artykułu

„Czas na wiedzę”: Przemoc w rodzinie

„Czas na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA