Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 30/05/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim sukcesie sportowym kończy swoje rozgrywki.

MojaOrunia.pl » Sport » ...

 3 dodane: 10:42, 11/03/14

tagi:

Na kolejkę przed końcem, wiemy już, że przez najbliższy rok w koronie będzie chodzić ekipa HG Solutions. Drużyna złożona z bardzo dobrych zawodników takich jak Mariusz Marszeniuk, Grzegorz Musik, Dariusz Borkowski czy Mariusz Machaliński na kolejkę przed końcem jest niepokonana.

Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim sukcesie sportowym kończy swoje rozgrywki.
Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim
Fot. salosgdansk

Fotografia 1 z 3

Zespół gwiazd, jaki stworzył kapitan Mariusz Dudzik na pewno spróbuje podtrzymać te passę w następnej kolejce i zakończyć sezon z 33 punktami. Mimo zdobycia mistrza w lidze przed ostatnim terminem będzie nadal bardzo ciekawie…

O drugie i trzecie miejsce premiowane medalami powalczą trzy ekipy Navistal Gdańsk, Kogel Mogel oraz Specjaliści. Walka o punkty będzie korespondencyjna. Nie ma w tej kolejce meczów bezpośrednich. Najciężej będzie miała drużyna Navistalu, która zagra z mistrzem HG Solutions.  Mimo wszystko nie są skazani na porażkę mając w składzie kapitalnego bramkarza Łukasza Wasilewskiego czy znakomitego napastnika Krzysztofa Kwasnego.

Wystarczy im remis i maja pewny srebrny medal.  Zespół o tak ciekawej nazwie Kogel Mogel zagra z Gedanią Gdańsk i zwycięstwo w 100% da im medal. Ekipa Specjalistów jest w najgorszej sytuacji, musza wygrać i czekać, aby Kogel Mogel zaliczył porażkę lub remis z drużyną Gedani.

Jednak nie tylko ciekawie jest w tabeli rozgrywek. Organizator po za tą najważniejsza tabelą prowadzi klasyfikacje:

-  strzelców :  tu raczej na 99% wygra zawodnik Navistalu Krzysztof Kwasny, który ma na swoim koncie, aż 33 bramek. Drugi jest zawodnik HG Solutions Mariusz Marszeniuk z 22 trafieniami.

- klasyfikacja MVP : tu po kolejce zawsze trzy osoby podawały najlepszych piłkarzy każdego spotkania. Później z nich wybierano tych najlepszych i sumowano w klasyfikację MVP Sezonu. W tej klasyfikacji najprawdopodobniej będzie najciekawiej.  Wyżej podani zawodnicy powalczą w bezpośrednim pojedynku Mariusz Marszeniuk (HG Solutions) posiada 22 punkty a Krzysztof Kwasny (Navistal) 20.

- klasyfikacja fair play: zespół, który zdobył najmniej żółtych i czerwonych kartek. Na czele są mistrzowie HG Solutions, którzy mając 0 punktów raczej potwierdzają słuszność mistrzostwa. Z jedna żółta kartka na drugiej pozycji znajduje się ekipa Specjalistów. Trzecie miejsce okupują dwie ekipy Jaguar Gdańsk i Blaugrana. Na ostatnim miejscu w tej klasyfikacji niespodziewanie znalazła się drużyna Getafe zaliczając, aż 11 punktów.

- klasyfikacja atrakcyjności spotkań: po każdym meczu wszystkim drużynom dodawano punkty w skali od 0-6. Ilość punktów oznaczała jak ciekawie dla oka grali w tym meczu, prościej mówiąc czy były emocje.  Na czele na kolejkę przed końcem zespół Navistalu, który wyprzedza mistrza HG Solutions o dwa punkty. Na trzeciej pozycji młodzi zawodnicy Salos Gdańsk, mający tylko jeden punkt przewagi nad Specjalistami.

- klasyfikacja Dream Team: tu ciężko wskazać, kto w niej wyładuje na pięć miejsc kandydatów jest, aż  20. Wystarczy spojrzeć na bramkarzy, w których ostatnia kolejka zdecyduje czy najlepszym golkiperem okaże się Ł.Wasilewski (Navistal), G.Bajkowski (Zjednoczeni), A.Dunajski (Getafe), M.Libor (KogelMogel) czy P.Zieliński (Salos).

Emocje sa gwarantowane do ostatniej minuty kolejki. Na deser ligi zostało spotkanie mistrza HG Solutions i drugich w tabeli Navistal Gdańsk. Więcej o lidze i emocjach na www.salosgdansk.pl zakładka – button TIGER LIGA.

Organizatorem futsalowych rozgrywek piłkarskich są SL Salos Gdańsk, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr.2, :"Cięcie laserowe, pieczątki LAGRAW" oraz Fundacja Równe Szanse Darka Michalczewskiego.

Galeria artykułu

Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim sukcesie sportowym kończy swoje rozgrywki.

Tiger Liga –...

Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim sukcesie sportowym kończy swoje rozgrywki.

Tiger Liga –...

Tiger Liga – Liga Równych Szans, po wielkim sukcesie sportowym kończy swoje rozgrywki.

Tiger Liga –...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA