Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 11/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Mocno wiało na Oruni...

 2 dodane: 14:46, 15/10/09

tagi:wichuraskutki

Skutki wczorajszego wichury są ciągle widoczne. Usuwanie ich może potrwać do jutra.

Wiele złamanych wczoraj drzew jest ciągle nieuporządkowanych...
Wiele złamanych wczoraj drzew jest ciągle nieuporządkowanych...
Fot. f.botor

Fotografia 1 z 2

Wiatr wiejący wczoraj z prędkością do 130 km/h spowodował wiele szkód w Trójmieście, ale można powiedzieć, że nasza okolica dosyć szczęśliwie przetrwała wczorajsze anomalie pogodowe. Według rzecznika straży pożarnej, Tadeusza Konkola, najbardziej dały nam się we znaki typowe w takich sytuacjach wypadki: spadające dachówki, łamiące się drzewa i konary, które uszkodziły kilka samochodów. Nikt na szczęście nie ucierpiał. Do takich zdarzeń doszło m.in. na ul. Łanowej, Radomskiej, Dworcowej, Równej, Platynowej oraz na Trakcie Św. Wojciecha. Na Olszynce zerwana została linia energetyczna. Na kilka godzin zasilanie ustało m.in. na melioracyjnych stacjach pomp na Oruni, Olszynce i Lipcach. Straż pożarna ciągle nie uporała się ze skutkami wichury, ale strażacy planują skończyć prace do jutra. Padający kilka godzin deszcz nie wpłynął znacząco na stan Raduni.

Galeria artykułu

Wiele złamanych wczoraj drzew jest ciągle nieuporządkowanych...

Wiele złamanych...

...ale światła na Trakcie Św. Wojciecha juz działają

...ale światła...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA