Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 14/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Debatujmy nad Budżetem

 0 dodane: 13:04, 19/03/14

tagi:prezentyksero

Co dalej z budżetem obywatelskim? W czwartek 20 marca od godz. 17:00 na stronie internetowej www.gdansk.pl odbędzie się video czat z radnymi miasta, gdzie z pewnością usłyszymy kilka ciekawych odpowiedzi.

Czy głosowanie w Budżecie Obywatelskim powinien być podział na okręgi, czy na dzielnice? Ile pieniędzy powinni mieć do dyspozycji gdańszczanie? Jak długo powinno trwać głosowanie? Jakie projekty można zgłaszać do Budżetu Obywatelskiego?

Lista pytań jest dłuższa. Nic dziwnego zakończony niedawno pilotażowy projekt Budżetu Obywatelskiego w Gdańsku cieszył się niemałym zainteresowaniem gdańszczan. Są jednak tacy, którzy uważają, że projekt wymaga poprawek.

Warto posłuchać, co w tej kwestii mają do powiedzenia radni miasta. Już jutro o godzinie 17 rozpocznie się video czat, gdzie tematem będzie właśnie Budżet Obywatelski.

Na pytania internautów na żywo odpowiadać będą: Radny Piotr Borawski, radny miasta, Marcin Skwierawski, przewodniczący Komisji Samorządu i Ładu Publicznego Rady Miasta Gdańskai i Piotr Kowalczuk, pełnomocnik prezydenta Miasta Gdańska ds. Inicjatyw i Konsultacji Społecznych.

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA