Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 14/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Orunia na starych fotografiach

 1 dodane: 16:03, 20/03/14

tagi:

Już w najbliższy wtorek (25.03) w Domu Sąsiedzkim przy Gościnnej odbędzie się spotkanie ze znanym fotoreporterem Maciejem Kosycarzem, który zaprezentuje szereg dawnych zdjęć z Gdańska, w tym i Oruni.

Orunia na starych fotografiach
Orunia na starych fotografiach
Fot. Internet

Fotografia 1 z 1

Spotkanie będzie pierwszą odsłoną projektu "Historie po Oruńsku".

- Zapraszamy Państwa na spotkanie z trójmiejskim fotoreporterem Maciejem Kosycarzem, który zaprezentuje stare zdjęcia Oruni, znajdujące się w jego zbiorach - mówią przedstawiciele Gdańskiego Archipelagu Kultury, współorganizatorzy wtorkowego spotkania.

Sam Kosycarz w rozmowie ze mną nie kryje, że na spotkaniu będą pokazywane zdjęcia z Oruni, ale też i z innych dzielnic Gdańska. - Myślę, że ciekawostek nie zabraknie. Wiele zdjęć kryje w sobie interesujące historie, którymi podzielę się na spotkaniu - mówi Kosycarz.

Organizatorzy mają nadzieję, że na spotkanie z Kosycarzem przyjdzie wielu oruniaków. Liczą też, że przynajmniej niektórzy z mieszkańców dzielnicy przyniosą swoje zdjęcia dawnej Oruni.

Start spotkania: 25 marca godzina 18.
Wstęp oczywiście wolny.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizator: Gdański Archipelag Kultury

Partnerzy: Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej, Dom Sąsiedzki – Gościnna Przystań, Rada Osiedla Orunia –Św. Wojciech – Lipce

Patronat Medialny: Moja Orunia, Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl

Galeria artykułu

Orunia na starych fotografiach

Orunia na...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

153.19.102.*

11:07, 25/03/14

Super, na pewno przyjdę. Chętnie zobaczę stare zdjęcia i przypomnę sobie jak to kiedyś było na Oruni. Również zapraszam innych.

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA