Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 25/07/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Były marszałek spotka się z oruniakami

 1 dodane: 14:11, 20/05/14

tagi:

Już jutro (21 maja) o godzinie 19 w Gościnnej Przystani wystartuje spotkanie z Janem Kozłowskim, byłym prezydentem Sopotu, byłym marszałkiem województwa pomorskiego, który z ramienia Platformy Obywatelskiej ubiega się o mandat w Parlamencie Europejskim.

Były marszałek spotka się z oruniakami
Były marszałek spotka się z oruniakami
Fot. Źródło: jankozlowski.pl

Fotografia 1 z 1

Kilka dni temu do swoich poglądów przekonywał oruniaków Jarosław Sellin, polityk Prawa i Sprawiedliwości, poseł trzech kadencji Sejmu, były wiceminister kultury, który kandyduje teraz w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Pomysłodawcą cyklu, w którym znani politycy spotykają się z oruniakami, jest Krzysztof Kosik, mieszkaniec Oruni i były radny miasta.

Kosik nie wyklucza kolejnych spotkań ze znanymi politykami na Oruni, ale już po wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 25 maja 2014 roku.

Galeria artykułu

Były marszałek spotka się z oruniakami

Były marszałek...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA