Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 25/07/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Ręczne sterowanie na Trakcie

 1 dodane: 11:33, 29/07/14

tagi:

Szykują się utrudnienia na Trakcie św. Wojciecha. Do 2 sierpnia na odcinku od Ukośnej do Obwodnicy Południowej będzie układana nawierzchnia bitumiczna jezdni.

Ręczne sterowanie na Trakcie
Ręczne sterowanie na Trakcie
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

O remoncie pisaliśmy tutaj. Teraz wchodzi on w kolejną fazę.

- Do 2 sierpnia układana będzie nawierzchnia bitumiczna jezdni ulicy Trakt Św. Wojciecha (odcinek od ul. Ukośnej do Obwodnicy Południowej). Prace będą trwały w godzinach 18:30-6:00. W związku z tym, ruch na remontowanym fragmencie jezdni będzie odbywał się wahadłowo – mówi Katarzyna Kaczmarek, rzecznik Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku.

- Uprzejmie prosimy o korzystanie z wyznaczonych, zalecanych objazdów w stronę Gdańska przez Rotmankę lub Obwodnicą Południową, natomiast w stronę Pruszcza Gdańskiego – al. Armii Krajowej lub ul. Małomiejską – dodaje rzecznik.

Galeria artykułu

Ręczne sterowanie na Trakcie

Ręczne...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA