Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 15/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

„Dziki” rowerzysta na Trakcie

 1 dodane: 08:55, 26/10/09

tagi:wypadekTrakt Św. Wojciecharowerzysta

Dzisiaj (26.10) na Trakcie Św. Wojciecha miał miejsce groźny wypadek. Rowerzystę z poważnymi obrażeniami głowy przewieziono do szpitala.

„Dziki” rowerzysta na Trakcie
„Dziki” rowerzysta na Trakcie
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Do zdarzenia doszło około godziny 8:30 na Trakcie Św. Wojciecha (niedaleko skrzyżowania z ulicą Małomiejską). Według świadków, rowerzysta chciał przejechać na drugą stronę ulicy. Wyjechał prosto pod koła nadjeżdżającego z przeciwka samochodu.
- Usłyszałam pisk opon, wybiegłam z mieszkania i zobaczyłam leżącego na ulicy mężczyznę – opowiadała kobieta.
Wezwano pogotowie. Rowerzystę z obrażeniami głowy przewieziono do Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku. Policjanci ustalali szczegóły wypadku. Przesłuchano świadków wypadku i kierowcę, który potrącił rowerzystę. Ten ostatni był trzeźwy.
- Jest jeszcze za wcześnie, aby jednoznacznie stwierdzić czyjąś winę. Sprawdzamy wszystkie okoliczności – komentował na gorąco jeden z policjantów.
Według okolicznych mieszkańców, to nie pierwszy tego typu wypadek w tym miejscu.
- Niedaleko jest przejście dla pieszych, ale wielu ludziom nie chce się nakładać drogi i przechodzą „na dziko”. Głupota po prostu – komentowała jedna z pań.

Galeria artykułu

„Dziki” rowerzysta na Trakcie

„Dziki”...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA