Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 30/07/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

„Święto Książki” na Ujeścisku

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 11:14, 26/10/09

tagi:UjeściskoksiążkaSP 12

Dzisiaj (26.10) w Szkole Podstawowej nr 12 na Ujeścisku rozpocznie się wielka impreza z cyklu Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych – „Święto Książki”.

„Święto Książki” na Ujeścisku
„Święto Książki” na Ujeścisku
Fot. materiały prasowe

Fotografia 1 z 1

Na imprezie zagości Emma Popik, redaktor „Nowego Kuriera Nadbałtyckiego”, która poczyta dzieciom swoją książkę „Wprowadzenie do baśni”. Odwiedzający szkołę zobaczą też specjalnie przygotowaną na tę okazję wystawę prac dzieci. Dodatkowe emocje zagwarantuje wielka loteria fantowa.

Szkoła Podstawowa nr 12 mieści się przy ulicy Człuchowskiej 6.

Galeria artykułu

„Święto Książki” na Ujeścisku

„Święto...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA