Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 13/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Koncert dla najmłodszych oruniaków

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 13:09, 22/08/14

tagi:

Szykuje się nietypowe wydarzenie w oruńskiej zabytkowej kuźni. Już jutro (23 sierpnia) o godzinie 12 rozpocznie się koncert, dedykowany dla kilkuletnich dzieci. W programie najpiękniejsze piosenki dla najmłodszych - zachęcają organizatorzy.

Koncert dla najmłodszych oruniaków
Koncert dla najmłodszych oruniaków
Fot. facebookowa strona oruńskiej kuźni

Fotografia 1 z 1

Koncert będzie miał oprawę muzyczną i wizualną. Ta ostatnia jest konieczna, wszak maluszki dość szybko się nudzą. Nawet najlepsza muzyka mogłaby nie przykuć ich uwagi na długo. 

- Serdecznie zapraszamy wszystkich. Takich koncertów dla dzieci w wieku 1-5 lat nie ma w Gdańsku za wiele – mówi Ewa Patyk, pracownica Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej i osoba odpowiedzialna za „stronę wizualną” jutrzejszego koncertu. - Można przynieść także swoje, nielektroniczne instrumenty - dodaje.

Wstęp wolny. Oruńska kawiarnia w zabytkowej kuźni mieści się przy Gościnnej 10.

Galeria artykułu

Koncert dla najmłodszych oruniaków

Koncert dla...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA