Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Środa, 08/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Pchli targ inny niż wszystkie

MojaOrunia.pl » Imprezy » ...

 1 dodane: 09:36, 26/08/14

tagi:

Takiego pchlego targu na Oruni jeszcze nie było – tutejsi mieszkańcy chcą posprzedawać/pokupować, lub po prostu powymieniać się używanymi rzeczami dla dzieci. Wszystko rozpocznie się już w najbliższą sobotę (30 sierpnia) o godzinie 11 na placu przy Gościnnej Przystani. Będą też inne atrakcje.

Pchli targ inny niż wszystkie
Pchli targ inny niż wszystkie
Fot. mat. prasowe

Fotografia 1 z 1

Oruniacy wiedzą już dobrze, co to takiego pchli targ. Tego typu wyprzedaże gościły już na ulicy Gościnnej i Małomiejskiej. Sobotni pchli targ, który odbędzie się na tyłach oruńskiego Domu Sąsiedzkiego (Gościnna 14), będzie jednak inny. 

- Celem targu jest umożliwienie sprzedaży lub wymiany przez osoby prywatne rzeczy używanych dla dzieci (zabawki, ubranie) – mówi Ewa Patyk, która z ramienia Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej organizuje całe wydarzenie.

Pchli targ rozpocznie się 30 sierpnia o godzinie 11. Potrwa do godziny 13. Aby móc wystawić się ze swoimi rzeczami, należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: e.patyk@gfis.pl

Trzeba w nim podać przewidywalną powierzchnię stoiska. Maksymalna powierzchnia to 2 metry kwadratowe. - Osoba niepełnoletnia chcąca uczestniczyć w pchlim targu jako Wystawca musi przedstawić Organizatorom pisemną zgodę rodziców lub opiekunów – przypominają przedstawiciele GFIS.

Udział jest bezpłatny.

Impreza, którą organizuje GFIS, to nie tylko pchli targ. To także happening „Draka o Przewijaka”, porady laktacyjne i wystawa „Mam dziecko-Pracuję”.
Regulamin targu znaleźć można tutaj.

Galeria artykułu

Pchli targ inny niż wszystkie

Pchli targ inny...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA