Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 24/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Międzypokoleniowa sztuka zdrowego odżywiania

 1 dodane: 13:51, 06/10/14Artykuł Czytelnika

tagi:

Grant Pracowni Talentów Fundacji Tesco. Miło nam poinformować, iż nasza aplikacja w konkursie „Pracownia Talentów” została nagrodzona grantem, z przeznaczeniem na realizację projektu „MiniMaster Chef – międzypokoleniowa sztuka zdrowego odżywiania”.

 Międzypokoleniowa sztuka zdrowego odżywiania
Międzypokoleniowa sztuka zdrowego odżywiania
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Projekt adresowany jest do 20 dzieci i młodzieży w wieku 6 – 15 lat, uczęszczających do „Świetlicy w Gościnnej Przystani”. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach n.t. diety i zdrowego odżywiania. Przy zaangażowaniu dietetyka stworzą swoje własne plany zdrowego jedzenia, a ostatecznie- jadłospis zdrowych posiłków dla świetlicy, który wprowadzimy w życie. Wsparciem posłużą wolontariusze – seniorzy z Klubu Seniora w Gościnnej Przystani – jako znawcy tematyki slow food. Finałem projektu będzie przebojowy konkurs MiniMasterChef.

Zatem do jedzenia!
Można nas szukać na facebookowym fanpage https://www.facebook.com/minimastercheforunia

Galeria artykułu

 Międzypokoleniowa sztuka zdrowego odżywiania

...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA