Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 12/07/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Klub Młodych Domu Sąsiedzkiego na spływie kajakowym

 1 dodane: 14:58, 30/08/14Artykuł Czytelnika

tagi:

W sierpniu bieżącego roku Klub Młodych Domu Sąsiedzkiego na Oruni wyjechali na 10-dniowy spływ kajakowy rzeką Wdą.

Klub Młodych Domu Sąsiedzkiego na spływie kajakowym
Klub Młodych Domu Sąsiedzkiego na spływie
Fot. Gościnna_Przystań

Fotografia 1 z 1

Dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Gdańska, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Orunia”, zrealizowało w dniach 13-19 sierpnia spływ kajakowy rzeką Wdą. W spływie wzięła udział młodzież z dzielnicy Orunia – Św. Wojciech – Lipce. Łącznie uczestnicy spływu pokonali około 100 km. Oprócz rozwijania sportowych zainteresowań, wyjazd był doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, rozwijania kompetencji społecznych oraz umiejętności pracy w grupie. Młodzież podzielona była na wachty, które każdego dnia odpowiedzialne były za inne zadanie, takie jak klarowanie kajaków, przygotowywanie posiłków, rozpalanie i pilnowanie ognia; niezbędne dla funkcjonowania całego obozu. Podczas postojów i po dopłynięciu prowadzone były gry i zabawy sportowe oraz terenowe, które oprócz dobrej zabawy pozwalały na lepsze poznanie swoich mocnych i słabych stron, oraz zawiązanie bliższych relacji z rówieśnikami. Uprawianie sportu dało uczestnikom możliwość do konstruktywnego radzenia sobie z emocjami, dzięki czemu realizowano również wymiar profilaktyczny spływu.

Galeria artykułu

Klub Młodych Domu Sąsiedzkiego na spływie kajakowym

Klub Młodych...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA